Wpis z mikrobloga

@thomekh: klasyczne "virtue signalling", w USA "wypada" klękać przed murzynami u nas wypada napisać/powiedzieć, że się przyjęło szczepionke i pluć na ludzi myślących, którzy mają wątpliwości - to oczywiście bardzo łatwa sprawa, wystarczy okrasić swoje wysrywy projekcjami o masztach 5G, witaminach lewoskrętnych i jutubie, obowiązkowo wspominając o żółtych napisach. I motłoch i inni debile klaszczą i się cieszą
Nie znam typa i jego zdanie gówno mnie obchodzi. Każdy ma swój rozum i podejmuje ryzyko. Uporczywe nakłanianie powinno być karane zarówno do szczepień jak i przeciw szczepieniom.
@thomekh: Ja raczej nie wchodzę w dyskusje apropo słuszności szczepienia. Jedyna rzeczą, którą uważam za w miarę głos rozsądku ze strony foliarzy (wiem oksymoron) to to, ze jednak paszport covidowy w postaci aplikacji to trochę za daleko, nie miałbym nic do tego jeśli wydawaliby taki dokument na papierze i koniec, ale zmuszanie do instalowania tego w postaci aplikacji na telefon jest conajmniej słabe. Chociaż nie czytałem, jak to ma być z
Masakra. Ktoś zwraca uwagę foliarzom, że uważanie się za mądrzejszych od tysięcy naukowców jest niepoważne. NO MASAKRA. Co to za czasy, żeby człowiek nie wiedzący, co to mRNA, nie mógł wyrazić swojej opinii na portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ʖ̯ ͡°)