Wpis z mikrobloga

@Kasiaxxx911: #hotelparadise
Czy nie sąsidzicie że pary finałowe czyli Krystian i Basia oraz Simon i Bibi mają odgórny zakaz afiszowania się razem? Wiem ze niie moga mowic czy są razem ale wydaje mi sie ze maja rowniez zakaz wstawiamia jakiejs nadmiernej ilosci fotek lub relacji razem, a druga sprawa, obserwuje wasze wpisy jakiś czas i nikt z was nie widzial ze Bartek HP2 wyzywa na pojedynek w walce Choine bo zle zschowal sie w stosunku do swojej kobiety w jakims warszawskim klubie, a wiadomo kim jest obecnie jego kobieta...
  • 15
@Olostro: no wlasnie o tym pisze, ze Bartek tak mowi, jak tam na te walki sie wzywaja, nie wiem jak to sie nazywa, dlatego nie chodzilo mi o to ze o walkach nie wiecie tylko czy ktos slyszal to jak Bartek wlasnie to mowi, ze Choina zle sie zachowal w stosunku do swojej kobiety gdzies w warszawskim klubie, w ktorym byl Bartek hp2, no i wynika z tego ze cos interweniowal
Tak wiem, czytałam wszystkie posty z tamtego tygodnia, tylko zastanawia mnie czy to prawda wszystko, bo słabo to brzmialo, „cos wiem wszystko powiem ale fotek nie dam bo mam kręgosłup moralny”, jak sie mowi A to trzeba powiedziec tez B
@Kasiaxxx911: a kto to wie i czy to w sumie wazne? nawet jak sa razem to za miesiac moga juz nie byc.. pewnie musi opasc kurz po programie i dopiero taki czas u nich wszystkich zweryfikuje tak naprawde co i jak