Wpis z mikrobloga

#csgo Widze że NiP eliminuje heroic z flashpointa. Pomimo niedawnej rozczarowującej sytuacji zwiazanej ze szwedzką organizacją nadal im trochę kibicuje. Mam jednak nieodparte wrazenie że NiP na wiele wiecej w tym turnieju nie stac. Za wczesnie na sukcesy ale idealny czas zeby juz się dobrze pokazywać. A co do niedawnych wydarzen z polskiej sceny to z dnia na dzien wiekszy smutek i rozczarowanie. Jestem generalnie realistą i zdaje sobie sprawe z wielu rzeczy ale nie dalo sie nie patrzec pozytywnie w przyszlosc. Teraz jest natomiast ciezka sytuacja i musialby sie wydarzyc jakis przewrot zeby odwrocic trend polskiego CSa. Ago i wisla dobrze grają w sss ale co z tego jesli ago gralo tam jeszcze lepiej kilka miesiecy temu. Brak stabilizacji to chyba najlepsze slowo na ostatnie miesiace
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vasos: przewrót xD? pl drużyny same sb muszą zapracować na przewrót każdemu pozostaje czekać na jakieś otwarte kwali i liczyć ze przetrwają pierwszy dzień, zresztą brak stabilizację przez ostatnie miesiące xD chyba lata ostatnie drużyny które były blisko top 30 to ihg że snaxem, nowe vp, wisła, i ago
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vasos: Widzę że ty taki duży smakosz esport co zapewne zdajesz sobie z tego sprawę że problemy polskie sceny cska to nie tylko problemy drużyn i ich mentalności
@DawidiXXX: nie chodzi o stabilizacje skladu tylko formy, ago gra na poziomie top30 co drugi mecz, wisla czesto radzi sobie z teamami top30 zeby potem przegrac na pge turow czy pompe. Nie wiem czemu sie tak uniosles, nie napisalem nic odkrywczego czy kontrowersyjnego. A co do przewrotu to chodzi to o to, że niewazne jak dobrze polskie teamy grają to i tak przegrają kluczowy dla siebie, tak jak anonymo ostatnio ze