Wpis z mikrobloga

Co się stało z reforgegd?
Zadaje to pytanie bo jestem właśnie prawie na końcu swojej przygody z Starcraftem II - kiedyś dostałem, zapomniałem ograć i właśnie kończę kampanie Protosów. Strategia cudowna, dosłownie mnóstwo rzeczy warcraft i SC mają podobne, czuje się jakbym grał w Warcrafta III ale w kosmosie.
I teraz pytania:

Czemu nie przenieśli W3 Reforged po prostu na silnik SC2? Wystarczyło dodać nowe modele i jazda ogień, Tauren i Murlok już jest w plikach gry xD Tak to chyba coś pogrzebali w starym W3 i wyszło jak wyszło.

Myślicie, że Blizzard wyda jakąkolwiek strategie w przyszłości? Same RTS są wspaniałe do oglądania a aktualnie ich rynek do Starcraft II i daleko daleko nic. To by się opłacało z finansowego punktu widzenia, a wiadomo, że Activision patrzy teraz tylko na to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#warcraft3 #starcraft2 #blizzard
  • 10
@Andr3v: dobra, z tą kompatybilnością to racją, pewnie dlatego. Co nie zmienia faktu, że co oni tam musieli #!$%@?ć, że ta gra do dziś poprawnie nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A za te firmy dziękuje, będe z niecierpliwością obserwować, bo po tym Starcrafcie nie bedę miał w co grać ( ͡° ʖ̯ ͡°)