Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#gothic #gothic3
Czy da się grać pod przemiany? W poprzednich częściach zamiana w cieniostwora np. To była całkiem spoko opcja. W 3 nie wiem czy to jest takie spieprzone czy coś źle robię. Gram magiem, uzywam kamienia druidów, zamieniam się w topielca i innemu topielcowi zadaje dmg jakbym go głaskał a on ma mnie na dwa hity. O co tu chodzi? Jakieś statystyki są do tego potrzebne? Czy twórcy #!$%@? i szukać moda, który to ogarnia?
  • 7
  • Odpowiedz
@Campell: przemiany w G3 są kompletnie bezużyteczne i ja wykorzystywałem to jedynie jako przedarcie się przez obszary ze zwierzętami jeśli nie chciało mi się z nimi walczyć.
  • Odpowiedz
@Campell: Przemiany to gówno w G3. Jak grasz magiem to gorąco polecam z modem LCTM. W nim można nauczyć się najlepszych czarów od razu, a nie jak normalnie czyli na sam koniec gry (bezsens) gdy wybierzemy boga.
Kula/lanca, fala ognia, eksplozja lodu (Nefarius), meteoryt/przywołanie błyskawicy, bąbel czasowy, mgła
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kRpt: gram z LCTM i całkiem fajnie to wygląda, jednakże na początek zostawiam część czarów na deser bardziej
  • Odpowiedz
@Campell: jak grasz bez alternatywnej AI to przemiana w wilka jest dosyć mocna bo możesz zagryźć przeciwnika nie dając mu wyjść z ciosem.
  • Odpowiedz