Wpis z mikrobloga

@damw: Brodaty wrzucał relację ze sklepu i dużo fajnych zestawów taam mają :D nie rozumiem dlaczego tyle osób ma parcie tego puchatka XD Mnie się ten zestaw podoba nawet, ale może jak będzie tańszy, to rozważę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@damw: W tej cenie plus jakieś gówno to bym wziął lądownik, harleya, betoniarkę, dodge. Ale w sumie to wszystko, co wymieniłem można kupić w Polsce poniżej ceny katalogowej :p Dla mnie to niezrozumiale i niesprawiedliwe, że w UK nie ma takiej potężnej konkurencji na rynku lego, jak w Polsce XD
@damw: To racja. W Polsce nawet nie patrzyłem na lego, bo wydawało się za drogie XD A teraz kupuję sobie taki zestaw, na jaki mam ochotę. Ale mam gdzieś tam z tyłu głowy, że dany zestaw mógłby oferować trochę lepszy stosunek ilości elementów do ceny XD
@damw: serii winter village nie bylo, bo jak mi wytlumaczyli, dostawiaja ja sezonowo w okresie zimowym. Bonsai bylo, kosmiczne zestawy tez. Ale one sa juz poza wahadlowcem juz duzo tansze w sieci niz w sklepie. Puchatek trzyma katalogowa.