Wpis z mikrobloga

Ci uczestnicy w tej edycji to serio sa #!$%@?. Im by sie przydaly żółte papiery XDDDD rozumiem ze promocja programu jest wazna i nakrecanie ogladalnosci ale sa tez jakies granice. Ja majac spine i konflikt z kims (zwlaszcza z osoba z ktora laczylo mnie jakies uczucie) nie bylabym w stanie wrzucac stare zdjecie na ktorym sie calujemy i podpisywac je serduszkami i slodlopierdzacym tekstem. Sa #!$%@? jakies granice nawet w promowaniu tego programu XDDDD
#hotelparadise
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@deyna123: ja juz to kiedys pisalam ze oni maja stalowe nerwy chyba. A co powiesz na Krystiana i Krzycha na wspolnych wyjsciach po tycm jak Krzychu podpier**** Krystianowi dziewczyne (jak twierdzi brat Simona). Ja bym unikala w opor.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: no wlasnie to jest jakies chore. Ja nie ogarniam jak ci ludzie sa w stanie tak funkcjonowac. Program programem ale gdyby jakas laska z programu spotykalaby sie z facetem na ktorym mi zalezalo nie bylabym w stanie na nich patrzec. A tu nathalka #!$%@? lajwiki z Marcinem i Krystian chodzi na imprezy z Krzychem wtf? XD ja bym skonczyla w psychiatryku po takich akcjach
  • Odpowiedz
@czikaletta: gdyby tak bylo to juz by siedziala z reszta uczestnikow w costa del kryspi a tak to grzeje dupe na slasku a przeciez do nich nie ma daleko. Poza tym simon jest. Jesli sa zmuszani przez produkcje do #!$%@? takiego gówna to im wspolczuje ze musza sie tak zajezdzac psychicznie dla dobra programu.
  • Odpowiedz
@deyna123: plus jeszcze w miedzyczasie robia ze soba przyjacielskie live'y i cykaja foty na insta..oni zyja w 2 rownoleglych swiatach emocjonalnych. Ale pamietasz brat Simona mowil ze oni maja juz dosc i ledwo funkcjonuja, sami czekaja na final i ze ma juz mozgi zryty
  • Odpowiedz
@Lolek1011: to jest tragedia. To tak jakbym rozstala sie z byłym na mega spinie a ja wrzucam love foteczke i ze temskie w opór. I ciagle odwalac takie gowno promujac program i udawac ze wszystko git.
  • Odpowiedz
@deyna123: dokładnie,to można #!$%@? dostać. Ja nie ogarniam tych konfiguracji. Gra grą,ale przecież tam niektórzy takie personalne pojazdy robili że ja bym im ręki nie podała.
  • Odpowiedz
@deyna123: tym bardziej, że jak wyjdzie po finale, że faktycznie nie są razem z jej winy, to ludzie się zorientują że to było tylko na pokaz.
Ale to w sumie to idzie w dwie strony - pamiętacie jak nomen omen Bibi zaraz na początku emisji mówiła, żeby się nie emocjonować jej relacją z Sajmonem, bo „on jeszcze pokaże swoją prawdziwą twarz”? No to mamy prawie koniec a nic nie wyszło
  • Odpowiedz
@patricia: co prawda uczestnicy poprzednich dwoch edycji tez musieli promowac program w jakis sposob ale na pewno nie #!$%@? takiego gowna ze spotykali sie z ludzmi ktorych nie lubia, niektorzy to otwarcie nawet w trakcie programu mowili z kim kontaktu nie maja. Co jest do #!$%@? z ta 3 edycja ja tego nie ogarniam mentalnie XD
  • Odpowiedz
@patricia: #!$%@? no nie ja #!$%@? XD co jest? To zaczyna wygladac tak jakby do programu zatrudnili aktorow ktorzy maja odgrywac role jak w filmie a po zakonczeniu show juz przestac udawac. Z jednej strony wielkie spiny miedzy uczestnikami (o ktorych wiemy tylko my) a z drugiej czlonkowie rodziny wrzucaja love and friendship forever XDDD to wszystko jak zywcem wyciagniete z filmu dzien swira Xd
  • Odpowiedz
@deyna123: gdybym mówiła o kimś,że jest moja bratnią duszą tak jak Basia o Natce to bym na Marcina i Kare nie mogła patrzeć. A tu ale Kara to jest super dziewczyna,WTF?
  • Odpowiedz
@patricia: no dokladnie. Jesli ktos kogos nie lubil to nawet tego nie ukrywal. Tak samo jak jakies zwiazki sie rozpadly tp oni tego nie zdradzali ale wystarczylo ze nie bylo ich na wspolnych relacjach i szlo sie domyslic o co chodzi. Tutaj takie to wszystko sztuczne, nakrecane a uczestnicy pomimo ze nie chca to musza udawac milosc czy przyjazn zeby nakrecic ogladalnosc. Oni skoncza u psychologa po zakonczeniu tego programu.
  • Odpowiedz
@deyna123: może serio maja jakieś wysokie kary i dlatego tak tego pilnują żeby sobie wszystko nawzajem lajkowac, usuwać niekorzystne komentarze itp. Zauważyłam np ze na IG HP jak tylko pojawi się komentarz ze Baska jest z Krzyskiem to zara znika..show must go on
  • Odpowiedz
@deyna123: jednak trochę widać, że np. Bibi spotyka się tylko z garstką. Marcin i Kara nie uczestniczą w imprezach, a przecież Simon dobrze się trzymał z Marcinem i jakoś żaden z nich nie dodawał relacji ze spotkania. A w programie umawiali się, że jak tylko Simon będzie w Polsce to Lecą piecem xd Tak samo Choina chyba też z nimi się nie trzyma.
  • Odpowiedz