Wpis z mikrobloga

@RKarolR: decyzja należy do Ciebie - nie trzeba dłużej trzymać. Lojalki (czyli zobowiązanie do utrzymywania umowy dłużej niż do momentu otrzymania nagrody) już od dłuższego czasu nie są stosowane. Banki wiedzą, że z niewolnika nie ma klienta. A nawet gdy takie lojalki bywały (jakieś 5-6 lat temu), to na szczęście dość rzadko. I tak podkreślałem ich istnienie, by nikomu nie umknęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kiedyś już miałem jeden telefon od CitiBanku, generalnie polecam bo wszystko idzie bezproblemowo. Tylko jeśli nie macie nawyku korzystania z kart kredytowych i bierzecie tylko po to żeby mieć telefon, rezygnujcie z karty jak najszybciej bo można się łatwo wpędzić w opłaty i odsetki.
  • Odpowiedz
@Bankobranie: w regulaminie niby pisza ze trzeba dostarczyc dokumenty potwierdzajace dochod, ale mi dali 2 opcje: weryfikacja dochodu i limit wyzszy oraz druga opcja: limit 5k bez weryfikacji dochodu, wiesz czy przy tej drugiej opcji traci sie mozliwosc skorzystania z promocji?
  • Odpowiedz
@rtg_: wysokość limitu i kwestia dostarczania/niedostarczania dokumentu to standardowa kwestia. Ale akurat regulamin promocji wymaga dostarczenia dokumentu w każdym przypadku (nawet gdy limit < 5 tys.).
  • Odpowiedz