Wpis z mikrobloga

  • 3
@miesozercy_pod_noz No a co mamy Ci napisać skoro to Twoje pieniądze a Ty szukasz porady na stronie że śmiesznymi obrazkami. To uroslo już jakieś ja wiem 60 czy 70 razy, i ludzie się teraz w to pakują... Naprawdę poczytanie trochę o krypto nie jest problemem a można uratować trochę pieniędzy. Ale w sumie jak Ci nie szkoda to wejdź na górce. Certyfikat już się kupuje
  • Odpowiedz
@miesozercy_pod_noz: Ada i matic są dość eko to na ich plus. Kupiłem tanio teraz jestem chyba 3x do przodu. Czy polecam wchodzić teraz? Zależy kiedy chcesz zarobić, jak za 3-5 lat to jest to możliwe, że pójdą zdecydowanie do góry i będą warte po 100 PLN, tylko czy tak się stanie to nikt nie wie.
  • Odpowiedz
@miesozercy_pod_noz: cardano jest przehypowane mocno moim zdaniem, tym bardziej że tam nawet smart contractow jeszcze nie ma xD Tron to słaba kopia ethera, poza fejkowym volume które nakręca Justin Sun to nic się tam nie dzieję. Rosnąć w bullrunie pewnie urośnie ale są znacznie lepsze i bardziej perspektywiczne projekty jak np Luna czy thorchain
  • Odpowiedz
@miesozercy_pod_noz: jeżeli bitcoin i eth pójdą do góry, to najprawdopodobniej czeka to też Ade i matica, z bardziej pewnych myślę że doge może zrobić 2-3x kiedy elon rakietę wyślę. Jeżeli btc i eth spadną to inne pewnie dostaną mocniej po dupie. Nie jestem specem, nie gram dużymi kwotami, ale ten rynek głównie zależy od humoru BTC i ETH mimo że jest milon innych walut.
  • Odpowiedz
@miesozercy_pod_noz: ogólnie polecam obserwować i być cierpliwym. Matic jakiś czas jeszcze pozostanie najprawdopodobniej z dużymi wachaniami. Myślę że jeszcze przynajmniej 2-3x spadnie do poziomu 6 z hakiem. No chyba że btc wystrzeli to wtedy pójdzie mocno do góry.
  • Odpowiedz
@miesozercy_pod_noz: ADA pod spekulację tylko dla mnie. Zupełnie nie mam zaufania do tego co oni robią.

Tron zupełnie mi nie podchodzi, ale ze względu na Justina Suna. Nie badałem nigdy fundamentów tego projektu, wiem tylko że ich CEO mnie denerwuje. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Dziękuje wam bardzo za tyle odpowiedzi. Przejaśniło mi to sytuacje o wiele. Sam stawiam dopiero początkowe kroki, dużo oglądam na youtube co i jak. Pierwszy raz wszedłem w krypto w lipcu 2020 no i ogólnie wyszedłem z 30% zyskiem - ale prawie wszystkim. Teraz buduje portfel od zera nastawiony na stake oraz procenty z tethera na binance.
  • Odpowiedz