Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem skąd tej hejt na Marcina ,przecież to ich ,jego sprawa i nie zrobił nic złego, biorąc pod uwagę relację z Natalią ,od początku wyraźnie postawił sprawę jasno ,nie bajerował Natalii stałym związkiem i szczerze mówił że nadal chce zostać sam z sobą ,Natalia to duża dziewczyna, mało tego dojrzała kobieta ,chciała to dała i jej sprawa, a jak dała to Marcin wziął bo wręcz nie wypadało żeby ją odrzucił , więc czym się tu nakręcać i ją oceniać
#hotelparadise
  • 21
  • Odpowiedz
@Amikamamy: a ja nie rozumiem skąd to - ona dała, a on wziął, czemu nie on dał, a ona wzięła? Co do relacji Marcina z Natalią, to. Według mnie byłoby fair gdyby najpierw z nią zagadał, a później zaczynał coś z Karą, biorąc pod uwagę, że są gdzie są i zostało im kilka dni do końca. Natomiast jakby mnie tak koleżanka załatwiła, to bym się lekko wkurzyla (to w kontekście relacji
  • Odpowiedz
@Marjaewa: ale on z nią ich relację między nimi obgadał ,długo o tym rozmawiali i to nie raz ,Natalia w pełni go rozumiała, akceptowała to , nie miała nic przeciwko takiemu układowi , ustalili też że po programie pozostaną na stopie przyjacielskiej może pójdą na dwie randki ,leciało to na Live ale nie pokazano nawet cząstki tej rozmowy między nimi
  • Odpowiedz
@Amikamamy: z szacunku do Natalki mógł chociaż poczekać do końca programu, takie jest moje zdanie.. Marcin to zwykły dupek, bawidamek. Zero honoru i empatii xd w dzisiejszych czasach to takie normalne, że facet zaliczy jedną, na drugi dzień inną i jest bohaterem w oczach innych.. bronienie takiego zachowania wiele mówi o samym człowieku i jego wartościach jakimi kieruje się w życiu.
  • Odpowiedz
@Pufin876: ja go nie bronię , ale nie rozumiem skąd tyle zarzutów w jego kierunku ,ich relacja była układem, Natalia wiedziała że nie będą w związku jak np.Basia z Krystkiem czy Sajmon z Bibi
  • Odpowiedz
@Amikamamy: Tu raczej chodzi o tempo, o to, że dla własnych korzyści bzyka jedną dziewczynę po drugiej mając świadomość, że im obu na nim bardzo zależy. Dobrze go Krystian zapytał, czy on w ogóle myśli o ich uczuciach. No nie myśli, kieruje się instynktem. A to wszystko jeszcze publicznie, na oczach całej Polski, narażając na hejt i wstyd nie tylko siebie, ale przede wszystkim te dwie dziewczyny. No tak się po
  • Odpowiedz
@Amikamamy: dobrze, ale to że facet nie powie Ci „ jesteśmy w związku” to nie znaczy, że nie może narobić nadziei swoim zachowaniem... on dobrze widział, że Natalce zależy coraz bardziej, ona już pod koniec się z tym nie kryła. Po co obiecywał jej randki, po co mówił że coś poczuł? Przecież od wejścia Kary zmieniło się jego podejście. Serio nie mógł jej powiedzieć „Kara podoba mi się bardziej i chciałbym
  • Odpowiedz
@Pufin876: jeśli chodzi o randki to nie on wyszedł z tym tylko Natka ,to ona powiedziała że ,,rezerwuje '' czy jakoś tak po programie 1-2 randki gdzie będą sami a nie tylko z grupą ,tak samo sprawa z Karą powiedział jej że mu się podoba jak tylko weszła ale że zostaje z Natką bo chce być lojalny.To nie tak że gdzieś tam nie żal mi Natki tyle że naprawdę wiedziała na
  • Odpowiedz
@Amikamamy: w skrócie - Natalii nawijał makaron na uszy a jak się pojawiła kara, to zaczął się od Natalii odcinać i poleciał do kary. Taki tam luzak co chce sobie pociupciać. Nie szanuje takich osób i tyle.
  • Odpowiedz
@Amikamamy: Wszyscy piszą, że nic jej nie obiecał a oglądnij sobie te odcinki jak zaczęli być w parze to zobaczysz ile jej obiecał, to zwykły bajerant i ruchacz. Na dodatek pewnie narcyz. Śliski gość.
  • Odpowiedz
@cienki137: w skrócie Natalia wiedziała doskonale że nic nie będzie z związku z Marcinem , wystarczyłoby gdyby postawiła jasno granice w ich relacji , nie było by teraz tego hejtu wielkiej dramy gdzie pół Polski ocenia ich zachowanie i to tylko dlatego że bo się bzykali ,mi żal jest jednego i drugiego ale stało się na wskutek ich wspólnej decyzji
  • Odpowiedz
@Opportunist: no fakt oglądasz to tym bardziej wiesz jak szczery był Marcin wobec Natalii w temacie ,,związku'' po programie , moim zdaniem aż do bólu był szczery ,mając tą wiedzę Natka mogła postawić w ich związku określone granice albo i nie, tyle że teraz nie powinna uważać że był nie szczery jak to gdzieś pisano i mimo wszystko napisać prawdę
  • Odpowiedz
@Amikamamy: Ale miejmy też trochę empatii, bo fajnie się ocenia oglądając tv, ale postaw się na miejscu Natalii. Fajnie by było się dowiedzieć, ze ledwo wyszłaś to bliski Ci mężczyzna przespał się z inną? A potem oglądać to w tv? Ok, może i jej mówił, że nie chce związku, ale po pierwsze mówił tak a robił trochę co innego, adorował ją, miział, przytulał, całował, mówił jej mamie, że chce ją poznać.
  • Odpowiedz
@fillmeout: napiszę po raz kolejny żal mi Natki ale nie rozumiem jak piszesz tego ,,gnoju '' i wręcz linczu jaki się wylał na niego ,to program to gra i wszystko może się stać
  • Odpowiedz
@Amikamamy: Jego słowa nie pokrywały się z jego czynami, nie można powiedzieć komuś „zostańmy przyjaciółmi” a później go całować, obmacywać, być czułym itd to robi zamęt w głowie szczególnie jeśli druga strona jest zauroczona i tylko o tym marzy aby było coś więcej.
  • Odpowiedz