Wpis z mikrobloga

@kryptodetektyw: Polska wersja WarOnRugs xD Może zrób jeszcze swojego tokena, wmawiaj ludziom, że to nie scam, a potem walnij rug pulla?
Bo widzę, że niektórym żal dupę ściska, że jednym ruchem można 100k przytulić :D
Macie pewność że to scam? Trzymam to 2 tygodnie, cena wzrosła 5krotnie nawet uwzględniając obecny dołek, momentami miałem 20 krotną przebitkę :D atmosfera jest jednak niepokojąca, wypłaciłem 2 krotność wkładu początkowego, reszta niech leży, albo pójdzie to w stronę zera jeśli to rzeczywiście scam albo to the moon ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wlodix: serio wierzysz że cokolwiek z tego wypali? Dev team gotuje żabę i co jakiś czas wypłacają kasę. Do tego te wszystkie memo-plakaty z elonem na Twitterze które udostępniają xdd
Token o pomocy psom a do tej pory nie zrobili nic, żadnego ruchu w tym kierunku by urealnić chęć pomocy zwierzakom. Kupno karmy czy chociażby wyprowadzenie psiaków że schroniska na spacer.
Wspomnij devom by się pokazali publicznie to odpowiedzą ci byś
@Wlodix: scam ja się na to dałem nabrac ale za drobne jeśli jeszcze raz odbije to uciekam. Raczej nie urośnie to nigdy solidnie ponieważ twórcy mają od cholery tokenów i nie potrafią sobie dać na wstrzymanie, jeśli urośnie to zaraz spadnie o połowę bo wypłacają. podejrzewam też że na koniec chcą zawinąc się z kasą i po projekcie.
A te plany na przyszłość obstawiam za blef
@Ashby @anonanonimowy321 wiadomo że nie liczyłem że to będzie coś poważnego, raczej kolejny shitcoin ale myślałem że twórcy podejdą do sprawy bardziej ambitnie i wzrosty sięgną dziesiątek tysięcy % zanim się wycofają. Coś jak shiba czy safemoon. A tymczasem wyszło po polsku, założenia podobne ale skala inna ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wlodix: twórcy usilnie próbują przekonać innych że rozwijają projekt by przyciągnąć nowych ludzi, widzą że robi się smród to powoli podkulają ogony i liczą kasę
@Ashby tak jest, widać to coraz wyraźniej, nic z tego nie będzie, szkoda jak zwykle tych co weszli na górce. Ja się czesciowo scashowalem i wrzucę w #hodltoken jak cena trochę spadnie.