Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mathieu_: teraz gram w anomaly, ten pomarańczowy to życie psioniczne. Jak zaatakuje cie kontroler to ten pomarańczowy będzie wchodził, a jak się skończy to strzelisz sobie w łeb. Niebieski to normalne zdrowie
@om9k: Od kiedy takie rzeczy w Anomaly? Nie pomyliło Ci się czasem z Gunslingerem? Chyba, że coś mnie ominęło.
W Anomaly pasek na górze to było zdrowie, a na dole stamina, tyle
@om9k: Czyli coś mnie ominęło widocznie. Na Anomaly zęby zjadłem, ale grałem głownie w poprzednią wersję, w której walka z kontrolerem wyglądała tak, jak w vanilli i trzeba było się tylko chować, a akcje z samobójstwem przez kontrolera kojarzę tylko z Gunslingera. Mam nową wersję, ale nie grałem w nią dużo, więc nawet nie zwróciłem uwagi na dodatkowy pasek (inne UI ze względu na mody). Powiedziałbym, że to po prostu kondycja
grey09 - @om9k: Czyli coś mnie ominęło widocznie. Na Anomaly zęby zjadłem, ale grałem...

źródło: comment_1622054440tWaIWqi5t58Ek5JBAEmT3T.jpg

Pobierz
@om9k: Ktoś ze stalkerteam (bo obstawiam, że stamtąd spolszczenie pochodzi) chciał chyba utrudnić rozgrywkę. PSI ataki są stosunkowo rzadkie, nawet w anomaly i umieszczanie ich na HUDzie po prostu jest bez sensu.