Wpis z mikrobloga

@Wewnetrzny_Recenzent: kontekst został podany, nauczcie sie poprawnie słów których uzywacie, ogólnie to zawsze myslalem ze to ja nie umiem rozmawiac z ludzmi (jak bylem dzieckiem) ale pozniej ogarnalem ze to oni nie znaja logiki. Cały kontekst tego pytania był tu pokazany w moim wpisie.

Czyli stanu sugeruje rozmówcy odpowiedz na pytanie i jesli zdecyduje sie na nie odpowiedziec to wyjdzie tak jakby to Mentzen nazwał je głupimi. Klasyczny przypadek pytania manipulacji
@Wewnetrzny_Recenzent: nie jestem kucem, jestem osoba wyedukowana, myslaca, ktora rozumie logike, obiektywizm itp.

Moje idealne poglady to neutralizm + wolnosc ograniczona racjonalizmem i obiektywizmem. Jestem soba, a nie fanatykiem zadnej ideologii czy partii. I nie jestem tez idiota wiec manipulacje jakie reprezentuja prawaki czy lewaki czy inni populisci w rozmowie ze mna nie podzialaja.

Jak bys byl na takim poziomie to byc wiedzial ze idealizm czy fanatyzm nie ma sensu. To
@NewBlueSky: Fajnie, może na Julkach z tik toka zrobisz wrażeniem tym opisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wewnetrzny_Recenzent: ja nie potrzebuje wrazenia, ty wiesz ze jestes niewyedukowany lub manipulujesz. To nie moj problem. W idealnym swiecie gdyby byl on pelny osob obiektywno-neutralno-logicznych jak ja to by sie tylko zasmiali z tego co probujesz tu robic.

Ale jestesmy w rzeczywistosci i wiemy oboje jak to wyglada
@Wewnetrzny_Recenzent: Boże dawno nie widziałem takiego tryharda jak ten wyżej.

Jak ktoś próbuje być inteligentny a nie jest to wciska wszędzie długie, niepotrzebne/archaiczne słowa posiadające liczne popularne synonimy. Człowiek prawdziwie inteligenty ma poprawną składnię, inerpunkcję, nie popełnia błędów ortograficznych i innych, nie stosuje zbędnych powtórzeń a jego mowa jest treściwa jeśli sytuacja nie wymaga inaczej. No ale to jest trudniejsze.

Osoba inteligentna nie musi pisać "nie jestem kucem, jestem osoba wyedukowana,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pierorzek: Dokładnie taki sam obraz tego gościa kreował mi się w głowie, jak zaczął wypisać te swoje mądrości. W każdym komentarzu usilnie próbuje wmówić każdemu, jaki to on jest wyedukowany i ynteligentny. Po paru zdaniach wiedziałem już, że nie ma najmniejszego sensu wdawać się w dyskusję z takim obłąkanym pacjentem, który najwyraźniej popadł w głębokie samouwielbienie. Pod każdym wpisem, który krytykował Mentzena musiał dorzucić swoje 5 groszy. Wg. mnie to jakiś