Wpis z mikrobloga

no i to uwielbiam w tej partii. indywidualizm


@f3zz: No ale ostatecznie głosujesz na partię a nie na indywidualizm. Co z tego że jeden gada dobrze jak przychodzi drugi z trzecim i mi uszy więdną xD

kompromisy a nie głosy od tuska


Argumentum ad tuskum musiał się pojawić oczywiście, chłop żyje w głowach kuców tak jak i w głowach pisiorów
@f3zz: @JamnikWallenrod: Tylko wydaje mi się, że wypadałoby, żeby się zgadzali w wielu kwestiach, a nie że chcemy likwidacji/niskich podatków, a reszta to już zobaczymy co wypadnie na kole fortuny, w ten sposób to oni zawsze będą politycznym Arsenalem, czyli lepienie z gówna, byle utrzymać się w Ekstraklasie, ale to wystarczy, bo właściciel jest zadowolony. Dodatkowo bawi mnie gadanie Konfy, że są wolnościowcami, ale chcą ludziom życie układać
@krzyu: U niektórych jest podejście PZPRowskie, PiSowskie czy POwskie, że w partii ma być dyscyplina, bo wódz ukarze. Konfederacja tym się różni, że nie ma charakteru wodzowskiego i nie wymusza łamania kręgosłupa. Poza tym bycie w Konfederacji bądź jej głośne popieranie to jednak akt odwagi, bo jak ktoś pracuje w budżetówce czy korporacji i popiera na głos Konfę, to lekko nie ma. Natomiast członków PiS i PO łączy miłość do ciepłych
No ale ostatecznie głosujesz na partię a nie na indywidualizm.


@L3gion: ja glosuje na konkretnych poslow, a nie na pierwszego z listy jak przecietny polak, to ze system dzielenia mandatow jest #!$%@? to nie moja wina.
Tylko wydaje mi się, że wypadałoby, żeby się zgadzali w wielu kwestiach, a nie że chcemy likwidacji/niskich podatków, a reszta to już zobaczymy co wypadnie na kole fortuny, w ten sposób to oni zawsze będą politycznym Arsenalem, czyli lepienie z gówna, byle utrzymać się w Ekstraklasie, ale to wystarczy, bo właściciel jest zadowolony.


@krzyu: z takim kinocowskim podejsciem do polityki to zycze powodzenia, cjociaz to powszechne u p0lakow