Wpis z mikrobloga

@kotecci: Za to chętnie liczą do statystyki pacjentów z stanie paliatywnym u których stwierdzono zakażenie koronawirusem. Nieważne, że samo zakażenie przechodzi skąpoobjawowo, a śmierć nie nastąpiła wyniku zapalenia płuc.
  • Odpowiedz
@megawatt: Wiadomo, jak zmarła p oszczepionce to pękł jej tetniak o którym nie wiedziała, jakby miała kowid i zmarła to by zmarła z powodu kowid bo wtedy tetniak by był tylko dodatkiem nic nie znaczącym szczególem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wiadomo, jak zmarła p oszczepionce to pękł jej tetniak o którym nie wiedziała, jakby miała kowid i zmarła to by zmarła z powodu kowid bo wtedy tetniak by był tylko dodatkiem nic nie znaczącym szczególem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szyryfyry1: czemu kłamiesz, od początku jest kategoria osób które zmarły nie na COVID ale miały pozytywny wynik testu

@megawatt: Mylisz sie. To dopiero powinno zostac zbadane czy
megawatt - > Wiadomo, jak zmarła p oszczepionce to pękł jej tetniak o którym nie wied...

źródło: comment_1621961944nBpjzGwi0FGqTpU4BoKSxe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@megawatt: super, w takim razie po co sa odnotowane niektore przypadki pod adresem ktory przeslalem? Jestem za transparentnoscia zeby wlasnie kazdy szur mogl zapoznac sie ile bylo takich przypadkow, w jakim wieku byly osoby i jaka szczepionka byly wyszczepione ;) Nie zeby szury mialy pozywke ale zeby mozna bylo wszystko dokladnie sprawdzic.
  • Odpowiedz
@megawatt: Proszę Cię, przestań p-------c bo wszyscy którzy mieli pozytywny wynik testu, którzy się znaleźli w szpitalu, a zmarli na udar np. maja wpisany covid i nie robią sekcji zwłok wgl. Mam przykład ze swojej rodziny, to o czyn Ty mówisz?
  • Odpowiedz
super, w takim razie po co sa odnotowane niektore przypadki pod adresem ktory przeslalem? Jestem za transparentnoscia zeby wlasnie kazdy szur mogl zapoznac sie ile bylo takich przypadkow, w jakim wieku byly osoby i jaka szczepionka byly wyszczepione ;) Nie zeby szury mialy pozywke ale zeby mozna bylo wszystko dokladnie sprawdzic.


@kotecci: kto ma sprawdzić, pan mieciu z wykształceniem zawodowym czy może jednak lekarz po ponad 10 latach nauki jest
  • Odpowiedz
pokaż kartę zgonu


a w zasadzie kartę zgonu, datę zgonu i miasto - sprawdzimy w bazie P1 (zapewne nie będzie, o ile w ogóle ktoś umarł)

chyba mnie masz za debila żeby takie rzeczy w internet wrzucać.


@szyryfyry1: mam za trola, wrzuć tylko wpisane przyczyny zgonu (bo są 3)
  • Odpowiedz
@megawatt: W chuju mam czy mi wierzysz. Ja piszę prawdę. Za to Ty zaczynasz uderzać nie w tą manke co trzeba, a sprawdzić to sobie mozesz czy Cie jaja nie swedza. To nie są rzeczy, które się wrzuca w internet. Ttm batdziej randomowemu wychodkowi
  • Odpowiedz
@megawatt: lekarz ma tylko zglosic, nie jest jego rola ocena czy jest to zwiazane ze szczepionka czy nie. Jak przejrzysz plik na stronie rzadowej z NOP-ami to zobaczysz, ze sa tez -opinie- lekarza ze nie ma zwiazku - ale jego psim obowiazkiem jest to zglosic a nie oceniac ..
  • Odpowiedz
@megawatt: no to ciekawe jak lekarz zweryfikuje zgon, nie robiac sekcji w zasadzie moze zgadywac. To tylko pokazuje, ze jest tu jakas luka bo o ile rodzina nie zainteresuje sie to takie przypadki beda poza systemem ...
  • Odpowiedz
no to ciekawe jak lekarz zweryfikuje zgon, nie robiac sekcji w zasadzie moze zgadywac.


@kotecci: trzymając się tego hipotetycznego tętniaka - przyjeżdża pacjent, z silnym bólem głowy albo brzucha, w badaniu obrazowym widać tętniaka, tętniak pęka następuje zgon (w mechanizmie właściwym dla danego tętniaka) albo jeszcze udało się uchwycić w badaniu obrazowym pęknięcie/tudzież doszło do niego w trakcie zabiegu ratującego życie (zakończonego porażką)

po co sekcja zwłok skoro przyczyna jest
  • Odpowiedz