Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Osoby wielokrotnie zdradzające - dlaczego zdradziliście lub zdradzacie swojego partnera lub partnerkę? Co was do tego skłania? Nie boicie się stracić obecnego partnera/partnerki? Ciekawi mnie to zagadnienie, bo znajomy z pracy właśnie to cały czas robi swojej żonie i wcale się z tym nie kryje (a ona żyje w nieświadomości). Jeśli się boicie opisywać szczegóły publicznie, zostawcie komentarz "priv" a się odezwę :)
#zdrada #zdrady #zwiazki #malzenstwo #niebieskiepaski #rozowepaski #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ace08331a2c7000b20c757
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
@AnonimoweMirkoWyznania: ludzi którzy dopuścili się zdrady powinno się znakować jak bydło np na przedramieniu albo szyi żeby inni wiedzieli z kim mają do czynienia. Może wtedy każdy by dwa razy się zastanowił czy warto
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mężczyźni zdradzają w przytłaczającej większości przypadków tylko z jednego powodu. Bo tak ich zaprogramowała matka natura, żeby pożądali wiele kobiet naraz i żeby zostawiali swoje nasienie w jak największej liczbie macic.

Kobiety tego nie odczuwają i dlatego dużo gorzej jest, gdy kobieta zdradza.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo moge. Okazja czyni zlodzieja, a wiernosc w zwiazku to konstrukt spoleczny zeby sie bydlo (spoleczenstwo) nie rozbiegalo. Oczywiscie moja kobieta ma byc wierna, bo jak bedzie zdradzac to uderzy to w moja pozycje spoleczna.
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: Kobiety zdradzają bo są wypalone, facet za dużo dawał z siebie więc trzeba przeskoczyć na inny model ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tak zostałem zdradzony przez babę, nie mam zaufania do kobiet.

Najbardziej rozwala mnie ta kobieca solidarność jajników które mówią, że miała prawo zdradzić faceta jak ten był za dobry. itd ha tfu
  • Odpowiedz