Wpis z mikrobloga

@rudyba: W tej sytuacji, choć mogłaby go nie mieć, gdyby po prostu materiał był trochę grubszy.
Cofnę te słowa, gdy napaści seksualne będą miały taką statystykę jak u panów, a wraz z powszechną golizną nie wrócą przymusy związków, rodzenia dzieci itp.
  • Odpowiedz
A tak w ogóle - jaki był powód odejścia Miecia z weszło? O coś się pokłócili, światopogląd czy coś innego? Bo w sumie pamietam ze mnie to odejście dosyć zaskoczyło
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zxy44: #!$%@? średniowiecze XD no nie mogę laska nie ma stanika i #!$%@? pół Polski twierdzi że "nie przystoi" to jest tak abstrakcyjne że nie mieści mi się w głowie
  • Odpowiedz
@Zxy44: To jak wypowiada się Mietek jest tak chamskie, że zacząłem się zastanawiać czy to nie jakiś trolling. Wydaje się, że jednak nie - szkoda, straciłem do niego całą sympatię po tym i poprzednich wpisach. Śledzę go na twitterze od dwóch lat, zgadazm się może co trzecią opinią, ale aż przykro patrzeć w jaki sposób on się tam wypowiada, zupełnie jak jakiś anon z wykopu który kończy każde zdanie "XD".

@
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: Cycki eleganckie, Białorusinki nie są takie, jak, podobno Ukrainki :P W/w to zaradne i śliczne, nawet cycka kilku milionom telewidzów, przed wszystkimi telewidzami nie boją się pokazać, piękny epizod tej smutnej jak p**a grze politycznej...
  • Odpowiedz
@MilusiMisio: nikt nie daje #!$%@?, bo prawie każdy wie, że inaczej ubierasz się na dyskotekę, albo na wyjście na plażę, a inaczej na sytuację bardziej oficjalną, jak np rozmowa o pracę. Nikt nikomu nic nie zabrania, ale takie komentarze nie są niczym dziwnym, bo pojawiły by się też, gdyby biedroń przyszedł w szortach i żonobijce xd
  • Odpowiedz
@Canoodle a czemu miał by to robić? Przecież on nawet o czymś takim nie wspomniał tylko stwierdził że są miejsca wydarzenia na które powinno się odpowiednio ubrać.
  • Odpowiedz