Wpis z mikrobloga

@Zxy44: Laska darla sie bo chciala zwrocic uwage. Ubrala sie jak ubrala, moze swiadomie moze nie, ale krecenie afery przez 2 dni o takie gowno jest zenujace. #!$%@? widac jej bylo sutka- i chuuj z tego?
  • Odpowiedz
@Zxy44 no kurde ciężko mi się zgodzić tu z mietczynskim, mamy 21 wiek, każdy chodzi jak chce, ale pewne rzeczy nie przyswoją. Wyjście na spotkanie biznesowe np. w dużo za dużym dekolcie czy prześwitującej bluzeczce jest nie na miejscu, tak jak facet wybierający się na takie spotkanie w japonkach i krótkich spodenkach - bo nie chce sugerować, że teoretycznie mógłby ubrać bluzkę odsłaniająca np. brzuch. Jej po prostu widać cycki, co tu
  • Odpowiedz
@Zxy44: Nie lubię takich agresywnych wpisów, jakie stosuje Mietczyński. Można mieć swoje zdanie, ale "Porównanie stroju Borata jest porównaniem godnym idioty" brzmi jak trolling. Mieciu nie zrozumiał kontekstu wypowiedzi Stanowskiego, co jeszcze nie jest naganne, ale słowa "godnym idioty" świadczy o braku ogłady.
  • Odpowiedz
@Missudi: czyli na przykład w Afryce (tej środkowej części poza dużymi miastami, zwłaszcza róg afryki) nie ma normalnych kobiet? W końcu chodzą z piersiami na wierzchu, dziwki jedne.

Nie przeszkadzałoby mi to nawet gdyby taki sam zakaz obowiązywał mężczyzn. Zawsze jak widzę tłustego janusza z ginekomastią bez koszulki to coś we mnie umiera. Dla mnie to dziwne że nikomu nie przeszkadza taki obrzydliwy tucznik ekshibicjonista ha tfh a ładne ksztaltne damskie
  • Odpowiedz
@Zxy44: mieciu brzmi jak typowy, lekko stępiony konformista, na którego kobieta i przyjaciele mają taki wpływ, że woli wojować z logiką niż polityczną opcją z jego otoczenia. Dziwi tylko bardzo niski poziom intelektualny - w końcu ten człowiek kiedyś był błyskotliwy.
  • Odpowiedz