Wpis z mikrobloga

Cześć i czołem, dawno mnie tu nie było z prośbą o poradę prezentową :)
Tym razem szukam drona. Nic profesjonalnego, do ok. 300 zł. Miałby sprawić frajdę dorosłemu facetowi, mieć ledowe światełka i nie rozpaść się po pierwszym spotkaniu z ziemią.
Jest sens szukać drona z kamerką w tym przedziale cenowym?
Moglibyście polecić jakiegoś cudaka?
#drony #dron
  • 27
  • Odpowiedz
@zona_kapitana: ostatnio kupiłem eachine ex2h 240zł z kamerką. sam dron daje dużo frajdy z latania (mój pierwszy dron) kamerka filmy nagrywa w miarę dobrej jakości zdjęcia niestety robi tragiczne. W promocji pojawia się lepsza wersja z GPS podobno warto dołożyć.
  • Odpowiedz
@zona_kapitana: zanim kupiłem DJI mini 2, miałem 5 dronów zabawek w przedziałach cenowych 50 - 300 zł

Te 5 dronów zabawek potrafi obrzydzić latanie dronami.
Jeśli faktycznie chcesz kupić coś w tym przedziale cenowym to kup najtańsze, nie będzie żalu, jeśli się rozbije, a przyszły właściciel zapozna się z obsługą aparatury / zachowaniem drona.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Operatorzy dronów w kategorii „otwartej” rejestrują się TUTAJ

w przypadku, gdy masa ich drona wynosi 250g lub więcej lub w przypadku drona który podczas uderzenia może przekazać człowiekowi energię kinetyczną o wartości powyżej 80 dżuli;

w przypadku, gdy ich dron wyposażony jest w czujnik zdolny do zbierania danych osobowych (np. kamerę), nie dotyczy to BSP, które zgodnie z dyrektywą 2009/48/WE są zabawkami.


@Felonious_Gru: https://ulc.gov.pl/pl/drony/kategoria-otwarta-informacje

Czyli jeśli twój dron spełnia
  • Odpowiedz
@Purebreed: @virusriddle: @feber: @z4jk4: @powaznyczlowiek:
Bardzo dziękuję za porady :) Dron nawet nie ma być rozpoczęciem przygody i prowadzić do zakupu kolejnych, ma być przyjemnym prezentem urodzinowym dla sąsiada gadżeciarza co to dla nas ma dobre serducho. A takie oczywiste bajery to sobie sam od razu kupuje. Bardzo dobry pomysł z dodatkowymi akumulatorami. Zagłębie temat i w razie zakupu dam znać co z tego wyszło :D
  • Odpowiedz