Wpis z mikrobloga

Adrian 23 Poznań / Wrocław

Zgłoszenie 39b499949e6232ef z dnia 2021-05-24 15:35:30

Imię: Adrian
Wiek: 23
Miejscowość: Poznań / Wrocław

Kim jestem?
Ciężko mi na to odpowiedzieć bo chciałbym być nikim i kimś jednocześnie. Najlepszą odpowiedzią będzie to że jestem sobą i nie zmienię się dla nikogo, ani dla mody ani dla świata. Całe życie trafiałem na złe kobiety z tego co mi wszyscy mówią co sprawiło że stałem się tym kim się stałem, skurczysynem bez z serca, jednocześnie będąc najmilszym człowiekiem jakiego można sobie wyobrazić

Wygląd
183cm, 96kg brunet z włosami do barków, budowa atletyczna(będzie za niedługo znowu). Taki brodziaty wiking ogólnie.

Zainteresowania
Muzyka, film, sport, wędrówki piesze
Gram i śpiewam w zespole punkowym, jestem też aktorem amatorem, uwielbiam lekką atletykę którą już uprawiam bardzo rzadko przez zdrowie. Uwielbiam góry, kocham Bieszczady

Czego oczekuję?
Sam nie wiem czego, kogoś z głową i z mózgiem w środku żeby akceptował mnie takiego jakim jestem i nie wymagał ode mnie żadnych zmian.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Mam dużo scenariuszy w głowie, wszystko zależy od preferencji drugiej połówki.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Można wszystko ale z głową xD

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonypoznan/wroclaw #mirekszukamirabelki
  • 3
@podrywacz1: Niekoniecznie. Kompromis najlepiej działa wtedy, gdy sami chcemy w niego wejść, a nie że ktoś tego od nas wymaga. Kolega Mirek nie napisał że nie zgadza się na zmiany, napisał jedynie że nie chce zewnętrznej presji pod tytułem "masz się zmienić".