Wpis z mikrobloga

Czy jest tu ktoś, kto kiedyś chciał mieć dzieci, ale zmienił zdanie? Oczywiście bez zostania po drodze rodzicem :D Co was przekonało? A może znacie taki przypadek w swoim otoczeniu?
Poznałam faceta, i nasza relacja ma ogromny potencjał, tylko on mówi, że "raczej" chciałby dzieci. Ja wiem, że na pewno nie, i zastanawiam się, z której strony można ugryźć temat. Nie chodzi o przekonanie do zmiany jakiegoś twardego stanowiska, bo on sam sobie tego jeszcze za dobrze nie przemyślał, raczej mam wrażenie, że widzi to jako "naturalną kolej rzeczy" bez większej refleksji. A byłoby mi naprawdę cholernie szkoda z niego rezygnować...

#childfree #antynatalizm i - zaryzykuję - #dzieci
  • 177
  • Odpowiedz
@fajnypierozek:

Powiedzialo sobie kiedyś tak samo jakieś 2mld ludzi na ziemi po czym zmienili zdanie xD

Gdzie można znaleźć tych wszystkich antynatalistów którzy zmienili zdanie? Widział ktoś kiedyś jakiegoś? xD To że ktoś myślał że nie chce dzieci bo tak i nie miał argumentów to taki z niego antynatalista jak ze mnie Matka Terasa z Kalkuty xD
  • Odpowiedz
Gdzie można znaleźć tych wszystkich antynatalistów którzy zmienili zdanie


@Zgrywajac_twardziela: > 2 miliardy antynatalistow na ziemi a na wykopie na tagu 10 osób na krzyż się udziela

@zlotuwa: ja wam mam tłumaczyć czym jest wykop i dlatego tu siedzą tylko specyficzni ludzie xD Wlasnie dlatego noe rozumiecie o czym ja mówię
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: ja, chociaż "chciałam" to za dużo powiedziane. No i też trochę inaczej bo NIE chciałam już w wieku 19 ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu wcześniej o tym nie myślałam za dużo, myślałam że kiedyś (ale o dziwo wcale nie tak późno). Ale szczerze, jako młoda osoba miałam niesamowite tendencje do przedawkowywania copium... nie myślałam o tym za dużo a i tak miałam wyobrażenie mgliste
  • Odpowiedz
i podejmuję świadomą decyzję mimo 30 nie stuknęła mi wścieklizna macicy


@Sandrinia: masz 30 lat i wrzucasz zdjecia mielonych na portal ze smiesznymi obrazkami oraz pytasz dzieci i osoby nie radzące sobie pod różnymi wzgledami w zyciu o to jak urobić faceta bo byś chciala sie z nim ruchać, ale on chce kiedys tam dzieci.
Ćwiczysz, dbasz o sylwetkę to bardzo dobrze dla kobiety w Twoim wieku. Zauważ też, ze
  • Odpowiedz
@fajnypierozek:

#!$%@?! Dla jednych jest ok dla drugich nie! Chodzi o to ze Wy juz wiecie, ze za 10 lat Wam sie nie zmieni!!!

No wiemy, tak samo jak wiem że nigdy nie będę sobie dawał w żyłę, mordował ludzi na zlecenie czy pluł na niepełnosprawnych. I tak samo z dzieckiem. Mam ugruntowane poglądy które jasno mówią, że to są rzeczy moralnie niewłaściwe, i nie rozumiem dlaczego niby miałbym zmienić
  • Odpowiedz
@fajnypierozek:

Jezeli Wiesz tak wiele to powiedz mi czy ten koleś od 25 lat wiedział co zrobi czy raczej coś po drodze w jego życiu stało sie, że zrobił to co zrobił. Od jakiego wieku wiemy, że udusimy kiedys 11 chlopca?


No zakładam że będę zdrowy psychicznie, jeśli mi się pod deklem poprzestawia z jakichś powodów to pewnie i mogę zostać psychopatą czy schizofrenikiem, ale takich rzeczy się raczej nie
  • Odpowiedz