Wpis z mikrobloga

Czy jest tu ktoś, kto kiedyś chciał mieć dzieci, ale zmienił zdanie? Oczywiście bez zostania po drodze rodzicem :D Co was przekonało? A może znacie taki przypadek w swoim otoczeniu?
Poznałam faceta, i nasza relacja ma ogromny potencjał, tylko on mówi, że "raczej" chciałby dzieci. Ja wiem, że na pewno nie, i zastanawiam się, z której strony można ugryźć temat. Nie chodzi o przekonanie do zmiany jakiegoś twardego stanowiska, bo on sam sobie tego jeszcze za dobrze nie przemyślał, raczej mam wrażenie, że widzi to jako "naturalną kolej rzeczy" bez większej refleksji. A byłoby mi naprawdę cholernie szkoda z niego rezygnować...

#childfree #antynatalizm i - zaryzykuję - #dzieci
  • 177
Gdzie można znaleźć tych wszystkich antynatalistów którzy zmienili zdanie


@Zgrywajac_twardziela: > 2 miliardy antynatalistow na ziemi a na wykopie na tagu 10 osób na krzyż się udziela

@zlotuwa: ja wam mam tłumaczyć czym jest wykop i dlatego tu siedzą tylko specyficzni ludzie xD Wlasnie dlatego noe rozumiecie o czym ja mówię
@BarkaMleczna: ja, chociaż "chciałam" to za dużo powiedziane. No i też trochę inaczej bo NIE chciałam już w wieku 19 ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu wcześniej o tym nie myślałam za dużo, myślałam że kiedyś (ale o dziwo wcale nie tak późno). Ale szczerze, jako młoda osoba miałam niesamowite tendencje do przedawkowywania copium... nie myślałam o tym za dużo a i tak miałam wyobrażenie mgliste że
i podejmuję świadomą decyzję mimo 30 nie stuknęła mi wścieklizna macicy


@Sandrinia: masz 30 lat i wrzucasz zdjecia mielonych na portal ze smiesznymi obrazkami oraz pytasz dzieci i osoby nie radzące sobie pod różnymi wzgledami w zyciu o to jak urobić faceta bo byś chciala sie z nim ruchać, ale on chce kiedys tam dzieci.
Ćwiczysz, dbasz o sylwetkę to bardzo dobrze dla kobiety w Twoim wieku. Zauważ też, ze w
@fajnypierozek:

#!$%@?! Dla jednych jest ok dla drugich nie! Chodzi o to ze Wy juz wiecie, ze za 10 lat Wam sie nie zmieni!!!

No wiemy, tak samo jak wiem że nigdy nie będę sobie dawał w żyłę, mordował ludzi na zlecenie czy pluł na niepełnosprawnych. I tak samo z dzieckiem. Mam ugruntowane poglądy które jasno mówią, że to są rzeczy moralnie niewłaściwe, i nie rozumiem dlaczego niby miałbym zmienić zdanie
@fajnypierozek:

Jezeli Wiesz tak wiele to powiedz mi czy ten koleś od 25 lat wiedział co zrobi czy raczej coś po drodze w jego życiu stało sie, że zrobił to co zrobił. Od jakiego wieku wiemy, że udusimy kiedys 11 chlopca?


No zakładam że będę zdrowy psychicznie, jeśli mi się pod deklem poprzestawia z jakichś powodów to pewnie i mogę zostać psychopatą czy schizofrenikiem, ale takich rzeczy się raczej nie bierze
@fajnypierozek:

ja tu widzę u Ciebie początki megalomanii xD

Gdzie ta moja megalomania? Posiadanie jakichkolwiek poglądów niezbieżnych z ogółem to oznaka megalomanii? xD

To twierdzisz, ze masz rację i wiesz w ktorym miejscu bedziesz się znajdował za 15 lat jako antynatalista?

Nikt nie wie co będzie w przyszłości, ale co jest niby megalomańskiego w zakładaniu, że jeśli nie zachoruję psychicznie to poglądów, które mam ugruntowane od dawna, np. w kwestii dzieci