Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się, że jedynym, co mogłoby w obecnej sytuacji uratować Meksykana, jest jego powrót na Szkolną. Wtedy kontent nie byłby skupiony na nim, tylko na ludziach o reputacji jeszcze gorszej od jego. Wszelakie próby samodzielnego pokazywania się przed kamerą skończą się narastającą niechęcią do niego, zwłaszcza po tych pełnych hipokryzji przeprosinach, przeplatanych butnymi zapowiedziami, jak to on ma na wszystko plan itd.
#kononowicz #mexicano
  • 8
@HistrionicznyBasset: i to wszystko przez powstanie kanału Ola, który to powstał na fali uzasadnionej niechęci do lateksowych fejk bobolaków, których to działalność - spamowanie menelem na okrągło - obrzydziła wszystkim Jareczka. Kiedyś już pisałem, ma tutaj konto, niech przyjdzie i im podziękuje imiennie za lateksową kampanię reklamową, to się musiało tak skończyć.
@Docent_nauk: nie no, ja doskonale wiem, że to jest bardzo mało prawdopodobne. wydaje się zatem, że kanał Meksyka upadnie, chociaż z drugiej strony - miał już upadać tyle razy... pamiętam jak był ostry hejt na niego po tych challenge'ach z Mario, i jakoś się podźwignął, bo ta widownia ma pamięć złotej rybki.
@aa-aa: akurat za tę akcję ze Skarpem i przywłaszczonym hajsem to faktycznie Olgierdano się należą propsy, natomiast za całokształt to tak średnio go szanuję, tym bardziej, że widać, że typ jest łasy na pieniądze (wbrew swoim wcześniejszym zapowiedziom). rozliczył się w ogóle z tej zbiórki na ofiary przemocy domowej?
@HistrionicznyBasset: gdzieś indziej to chyba posłał, wołaj Pan i pytaj, ale wymawianie mu kasy też tak średnio. To też trzeba spędzić ile czasu, żeby te filmiki oglądać, składać do kupy i montować. Poza tym swoją rolę określił w tym wszystkim na początku - pokazywać obłudę, no i prowodyrami powstania jego kanału są te trolle spamujące nim na okrągło pomimo próśb. Tu raczej wszystko jasne jest od samego początku
@HistrionicznyBasset: Wizerunkowo kanał już się nie podniesie i do nowych odbiorców nie trafi, bo gówno będzie śmierdzieć długi czas, zostaną z nim tylko wierne przygłupy jak pissowiec39.
No ale Jarek sam sobie stwarza problemy, zamiast mówić jasno że wszystko odda na dom dziecka, to się uparł tylko że odda kasę od Skarpa ale pozostałe środki które dostał to tzw robozicna... I zaraz ona będzie wypominana a ten dalej będzie palił głupa