Wpis z mikrobloga

@Wroona11: największą ironią akcji z Wykopkiem, jest to że przegrywy przyzwyczajone do bycia dymanym przez swoje #!$%@?, dały się wydymać przez swoje #!$%@? i są w szoku, że ktoś ich wydymał przez ich #!$%@?. Przecież to jest akcja, jakby się w kabarecie chłop za babę przebrał, a niektórzy myśleli, że to jest serio kobieta() Każdy kto nie ma autyzmu lvl 1000 po dwóch minutach na streamie Wykopka
@MEKORRO: Jak gadałem o Starożytnych Kosmitach to pisali/gadali że z skryptu lece. W sumie komplement przymknę oko. Ale on mnie śmiał jechać od normanów do pary z samurajem a tutaj proszę co się potem okazało.Tępić bobole! A nie, nie ten tag. Po prostu uważajta chłopy taga nie przestał on czytać wcale nawet przez jeden dzień, a teraz już ma tutaj zielone konto.
@BrockLanders: nie chce mi się za tym grzebać, ale było znalezisko o szarpankach gdzie pierwszy raz wspomniał o swojej fundacji, tam napisałem, że on i wykopek to naciągacze żerujący na #!$%@? przegrywów. To było jakieś 3 miesiące temu.
@BrockLanders: edit: jednak pogrzebałem i pod ww znaleziskiem nie wspomniałem o wykopku, zrobiłem to pewnie na mikroblogu w okolicach 8 marca, bo w tamtym czasie ukazało się znalezisko szarpanek. Nie jestem przegrywem, na wykopka trafiłem przypadkiem, ale zapewniam, że góra 5 minut na streamie wystarczyło normalnej osobie żeby ogarnąć, że to jest scam. Ja akurat trafiłem na akcję jak ktoś zadzwonił, ze go gnębią na tagu, bo miał 3 dziewczyny i