Wpis z mikrobloga

Jak tam wykopki dalej obsrane ze strachu przed strasznym wirusem? W ten weekend byłem na dwóch dużych imprezach, cały przekrój społeczeństwa, ludzie młodzi i starsi. Zero dystansu, zero masek, zero limitów osób. I wiecie co? Nikt o wirusie nie mówił, tylko wy w swoich piwnicach czekacie aż Pan pozwoli wyjść.

#koronawirus
  • 26
  • Odpowiedz
@Chuseok: Ale to jest mega fascynujące w tym całym cyrku, ten totalny dualizm rzeczywistości. Rzeczywistość medialna z milionami zgonów, respiratorami i szczepionkami oraz to prawdziwe życie, w którym jeśli ktoś jeszcze gada o wirusku, to tylko po to, by skręcić bekę
  • Odpowiedz
@Mathas: @kidi1: Mnie za to nie śmieszy zamknięta służba zdrowia i brak leczenia ludzi chorych na raka czy z innymi problemami zdrowotnymi.

W 2020 mieliśmy ponad 40% mniej hospitalizacji niż w 2019. W imię leczenia jednej choroby jaką jest covid-19 zabijliśmy i zabijemy dużo więcej ludzi którzy nie otrzymali pomocy na czas czy nie zostali odpowiednio wcześnie zdiagnozowani.
  • Odpowiedz
@Mathas: Ahh nie zawiodłem się, jest i ckliwy manipulant ze swoim nieśmiertelnym tekstem o zabijaniu babci. Moi dziadkowie po 70 nieszczepieni jedyne na co mogą umrzeć teraz, to ze śmiechu jak im twój komentarz pokażę
  • Odpowiedz
@Stallion45: :no taka prawda - w mediach wszyscy sraja po gaciach a taki dzi******ski to pewnie ma oltarzyk w domu i codziennie modli sie zeby nowa smiertelna mutacja przyszla zeby miec o czym gadac i zeby atencja mu nie spadla. a tymczasem w Warszawie normalnie dzialaja kluby, restauracje to dzialaly tak ze wchodzilo sie tylnym wejsciem, tak samo silownie i fryzjerzy.
  • Odpowiedz
Beka w prawdziwym życiu się kończy kiedy twoi dziadkowie dostają koronę i są już jedną nogą po drugiej stronie.


@Mathas: moja wlasnie umiera na raka, #!$%@? leczonego bo panuje smiercionisny wirus, i rak stal sie w sumie malo interesujaca/"wazna" choroba dla sluzby zdrowia, z kolei na wirusa z szerokiej rodziny nie zmarl nikt, beka nie?
  • Odpowiedz
@Dante27: wazny stanie sie dopiero za rok jak sie wiekszosc osob zaszczepi - wtedy bedzie "plaga nowotworow" w mediach, bedzie mowione o zlych antyszczepionkowcach co przez nich umieraja ludzie na onkologii, paru doktorow zrobi prace naukowe o "wplywie sars cov na nowotwory' i ziemia sie bedzie dalej krecic
  • Odpowiedz