Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marlo_Stanfield: byłem, 5200zl za metr2 ale jest jeden problem. Dosłownie 200metrow, a może nawet mniej jest betoniarnia. Byłem tam 10 minut żeby zobaczyć okolice i przejechalo dosłownie 7 betoniarek po beton, a byłem około 18:00.
Kurz, droga to wiadomo jak będzie wyglądać jak zrobią i hałas. Dramat ogólnie
@MisiuMisiu: Ogółem to co się buduje to nic ciekawego w ludzkiej cenie nie ma. Od 3 miesięcy jestem na bierząco i ceny szybują w kosmos niestety. Możesz rzucić okiem na Kameralny Sławin. Jak nie przeszkadza ci cena już pewnie ponad 8k (bo we wcześniejszym etapie startowała od 7,8k) za lokalizacje na odludziu, niebawem przy 2 pasmowej drodze i cmentarzu.

W dobrej cenie jest Koncertowa Dolina, ale niezłe jaja tam się dzieją
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shirako: dzięki zerkne, no właśnie GDL -8400zl za metr mi napisali to chyba najwyższa oferta jaką otrzymalem. Co tam z Koncertową Doliną się dzieje?
Też szukasz dla siebie czy pracujesz w branży?
@MisiuMisiu: Dla siebie szukam.

Koncertowa ma dobre ceny i śliczne bloki.
Problemów jak dla mnie jest sporo, szczególnie na ten moment. Słabej jakości ten stan deweloperski - gładzie trzeva robić jeszcze raz, tynk odpada płatami w mieszkaniach (mam zdjęcie jak komuś spory kawałek sufitu spadł XD), wylewa fekalia w garażach (nie mają jeszcze wpięcia do kanalizacji miejskiej, ma być jak zrobią drogę obok, niby), brak kamer na osiedlu przez co ludzie
@Shirako: Powiem Ci, że się trochę zdziwiłem czytając Twój wpis o Koncertowej. Mam dwójkę znajomych co kupili tam mieszkanie (w różnych budynkach) i jedyne na co narzekali to spora obsuwa w przekazaniu mieszkania. Ale może to zwykły zachwyt z ich strony nad nowym mieszkaniem i zauważą wady jak lekko ochłoną. Ceny tam rzeczywiście z dupy, ale nie odbiegają od innych inwestycji w mieście.
@MisiuMisiu na ul. Baśniowej/ kolorowej rozpoczęli budowę bloku ale nie znalazłem nic oprócz jednego mieszkania z miesiąc temu na otodom, osiedle spoko 2 minuty do wylotu na Warszawę, żyje tam 20 lat więc mogę co nieco opowiedzieć ( ͡º ͜ʖ͡º) największy problem to za mało miejsc do parkowania
@Goofie: Cena jest bardzo dobra i tego tej inwestycji nie zarzucam. Wszystko co opisałem wyczytałem na grupie mieszkańców. Dużo osób oczywiście broni inwestycji, ale jak dla mnie to nieświadome wypieranie problemów. W końcu zainwestowali kupę siana.

@Lysi0: @MisiuMisiu: pisząc o Baśniowej to pewnie mowa o inwestycji SBM Oaza. Tam już dawno wyprzedane bo mieli bardzo dobre ceny ;)