Wpis z mikrobloga

Temat został usunięty przez moderację więc napiszę tutaj bo trochę za ostro pojechałem z #heheszki. Szanowny Panie @enviouslaughter: po pierwsze to był żart więc zluzuj majty. Ja się nie obrażam jak ktoś zażartuje ze mnie np. w pracy. Po drugie mnie interesuje Security IT, Informatyka, Nauka i jakieś ciekawostki a o tym konflikcie się nie wypowiadam bo nie znam całego kontekstu zajścia a nie chce mi się teraz szukać informacji abym jakieś pojęcie miał zanim się wypowiem. Po trzecie chciałbym pomóc takim osobom, ale za każdym razem kończyło się to dla mnie źle więc jak mówi @Mr_3nKi_: gnoicie wszystkich wokół - oskarki, normiki, julki, p00lki, januszy itp tylko nie Was samych bo jesteście tak bardzo poszkodowani i to wina społeczeństwa tylko nie Was samych że mimo trudności nie chcecie wziąć się w garść, powiedzieć "Mam wyj^bane!" i i faktycznie coś z tym zrobić, znaleźć pasję, może edukacja nie wiem, cokolwiek ale lepiej usiąść w koncie i płakać użalając się nad samym sobą na wykopie we własnym sosie. ¯\_(ツ)_/¯

#czarnyhumor #blackpill #redpill #przegryw #takaprawda #bekazpodludzi
  • 69