Wpis z mikrobloga

Mirki, czy tylko ja mam ten odwieczny problem ze zdecydowaną większoęcią #rozowepaski? Chodzi w sumie głównie o pisanie, ale nie tylko.
Generalnire jest tak, że jakieś 90% dzieaczyn jest nudna, przynajmniej ja to tak widzę. Już walić to, że większość oczekuje, że zawsze facet będzie pisał do nich pierwszy, co dla mnie też jest śmieszne xD Alw gdy już przychodzi co do czego i piszę z taką dziesczyną, zwykle jest tak, że powinienem ja się rozpisywać, ogarniać jakieś tematy, ona wiecznie nie ma pomysłu na tematy do rozmów, najczęściej jak ja jakiś temat wymyślę, to ja się rozpisuję a osoba po drugiej stronie nie stara się budować rozmowy... no i tak jest praktycznie zawsze. Szczerxe mówoąc nie wiem różowe czego wy oczekujecie, ale jeśli same nic z siebie nie dacie to chłop choćby był mega interesujący, jeśli wy będziecie nudne, nie stworzycie dłuższej relacji z nikim.
#relacje #ludzie #niebieskiepaski #nuda
  • 9
zwykle jest tak, że powinienem ja się rozpisywać, ogarniać jakieś tematy, ona wiecznie nie ma pomysłu na tematy do rozmów, najczęściej jak ja jakiś temat wymyślę, to ja się rozpisuję a osoba po drugiej stronie nie stara się budować rozmowy


@xWiteQx: To może być znak, ze nie są zainteresowane na przykład?
@lilitch123: Może ale nie musi. Są sytuacje gdzie jest jak jest, ale dziwaczyna sama co jakiś czas pierwsza napisze, ale sumasummarum i tak brak zaangażowania i trzeba od A do Z prowadzić calą rozmowę
Na różnych portalach jest identycznie. Niby kogoś szuka do rozmowy ale gdy przychodzi czas na taką rozmowę, nie ma na nią żadnego ponysłu. Więc nie, ten przykład w żadnym wypadku mnie nie przekonuje.

@Jason_Stafford: No i
@xWiteQx:

Są sytuacje gdzie jest jak jest, ale dziwaczyna sama co jakiś czas pierwsza napisze, ale sumasummarum i tak brak zaangażowania i trzeba od A do Z prowadzić calą rozmowę


A to w takiej sytuacji rzeczywiście słabo. Ale wiesz, nie każdy umie zbudować relację. Niby jest tyle rzeczy o których można gadać ale czasami się to wydaje głupie, że druga osoba się tym nie interesuje, ze dla niej to będzie nudne
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: No dlatego ja już się nie pcham na siłę i zacząłen już jakiś czas temy robić tak, że w 99% przypadków dostosowywuję swoje zaangażowanie do jej zaangażowania więc skoro sama nie daje nic od siebie lub nie daje zbyt dużo, to zachowuję się w ten sam spsób aż w końcu kontakt zanika i elo. Tylko czasem jest tak, że jest pewna dziewczyna która wydaje się spoko i spoko by się