Wpis z mikrobloga

Co prawda temat srogich imprez napędzanych #narkotykizawszespoko jest już za mną ale właśnie napisał do mnie znajomy który wrócił z zagranicy żebym wbijał na kwadrat bo robi powitalne melo.Towarzystwo mocno męskie i zresztą dość patologiczne więc niema opcji bym zabrał ze sobą dziewczyne ale czuję że omija mnie coś na czym powinienem być xD Czas do namysłu mam do 21,największy problem stanowi #rozowypasek która za nic nie pusci mnie do tych ludzi jak będe szczery i powiem do kogo zamierzam się udać.Jeśli wcisne jej jakiś bajer a potem wyjdzie prawda co robiłem tego wieczoru to bede miał poważny problem w zwiazku czego za wszelką cene chce uniknac.Echh doradzcie coś mircy
  • 13
e melo.Towarzystwo mocno męskie i zresztą dość patologiczne więc niema opcji bym zabrał ze sobą dziewczyne ale czuję że omija mnie coś na czym powinienem być xD Czas do namy


@neXes za kilka lat nie bedziesz pamietal tej impezy
@neXes jeśli już to wybierz się do ośrodka pomocy skoro swój związek z dziewczyną chcesz poświęcić pewnie na szuranie krajowki która w hurcie jest warta mniej niż dobry chleb.

Jak tam pójdziesz to #!$%@? sobie wszystko bo rano na pewnie będzie zwała.
@Cypselus: @Badyl69: @EarthRebel: @matkaPewnegoMirka: Dobra,przemówiliście mi do rozsądku i stanowczo tej nocy nigdzie się nie wybieram i zostaję w domu.Powinienem odrazu dojść do takiego wniosku ale obudziły się we mnie demony przeszłości i gdyby sytuacja miała miejsce jeszcze rok temu to bez zastanowienia dałbym dyla.Jedyne pocieszenie jest takie że w połowie lipca jest kawalerskie kumpla i wtedy zgaga się nie będzie miała już nic do gadania ( ͡