Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 547
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #trzaskowski #komunikacjamiejska #konfederacja #bekazkonfederacji

Nic mnie tak nie cieszy, jak ból dupy prawaków, którzy oburzają się na Trzaskowskiego, że w końcu bierze za mordę bóldupiących blachosmrodziarzy i krok po kroku będzie eliminował samochody z centrum #warszawa
Pobierz
źródło: comment_16216711451pahOw8nmbEmPqoQ8XGw3b.jpg
  • 100
@Neubert nie są to żadne alternatywy. Część z nich jest nie wydajna w godzinach szczytu (komunikacja miejska), ponadto mocno ograniczona ze względu na stan pandemii, która #!$%@? wie kiedy się skończy. Pozostałe formy jak rower, hulajnogi i inne takie mają ograniczenia ze względu na możliwość transportu 1-2 osób oraz pogodę danego dnia czy pory roku. Tak BTW emisję w centrum to głównie robia autobusy miejskie ;)
@Neubert Ale ta zmiana jest absurdalna, Jerozolimskie to potężna ulica zaczynajaca się od min. 2 pasy ruchu rozwijająca się dalej do 3 pasów ruchu. Zawężenie jej na długości kilometra to gwarancja paraliżu komunikacyjnego całej okolicy wokół PKiN. Warszawa jak tlenu potrzebuje inwestycji rozładowującej korki, tymczasem Trzaskowski bawi się w SimCity.
@rzep W porządku, ale tak Jerozolimskie zostały zaprojektowane. Dojeżdżam z Ursusa do Pragi, podczas protestów kobiet gdy blokowano Jerozolimskie okazywało się że nie ma jak wrócić do domu, kończyło się ze wskakiwalem na S8 i krążyłem. Bez obwodnicy śródmiejskiej nie można zwijać ruchu na Jerozolimskich
@Tremade: @Tribulus: Ja to się tak w ogóle zastanawiam czemu nie zrobiono z 10-20 lat temu nitki metra do Okęcia na linii Okęcie - Pałac Kultury. To rozładowałoby ruch z Okęcia i spowodowałoby, że nie trzeba byłoby dojeżdżać jakimiś śmiesznymi autobusami pod Plac Defilad. Więc byłaby szansa. Chociaż tu jest problem bo wzrosłoby zagrożenie terrorystyczne
Generalnie Warszawa jest niezbyt dobrze zaprojektowana i zaplanowana mam takie wrażenie, chociaż to się dzisiaj
@Tribulus: to zgoda, ale mimo wszystko, wciąż masz możliwość używania zbiórkomatu, przy ograniczonej ilości osobówek powinno być nawet w tej kwestii lepiej i sprawniej. To tylko mały kroczek w dobrą stronę, kolejnym będzie robienie clean air zone I karanie opłatami największych zasmradzaczy za wstęp w określonym terenie.
W porządku, ale tak Jerozolimskie zostały zaprojektowane. Dojeżdżam z Ursusa do Pragi, podczas protestów kobiet gdy blokowano Jerozolimskie okazywało się że nie ma jak wrócić do domu, kończyło się ze wskakiwalem na S8 i krążyłem. Bez obwodnicy śródmiejskiej nie można zwijać ruchu na Jerozolimskich


@Tremade: Tak je zaprojektowane po wojnie, gdy samochodów był ułamek co kiedyś i koncepcja miasta była inna niż dzisiaj.

Po prostu, trzeba się przyzwyczaić do myśli, że