Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@GienekMiecio: jak dla mnie skończyło się to o sezon zbyt szybko. W każdym razie swietne anime, jakoś nie zwróciłem uwagi na kolorowość nie raziło mnie to w oczy. Przynajmniej nie tak bardzo jak w Dragon Prince.
  • Odpowiedz
@GienekMiecio: Nie chodzi mi Castlevanie, tylko on wspomniał o innej animacji, która jest typowym fantasy z elfami, smokami czy gejami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc trochę się zdziwiłam że go to może razić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Przynajmniej nie tak bardzo jak w Dragon Prince

@uukasz: Przecież to czyste fantasy w wymyślonym świecie. Co tam może razić?


@darjahn: No i w Dragon Prince jest to fabularnie wyjaśnione. Ludzie zostali wygnani przez elfy ze swoich ziem i osiedlając się na nowych ziemiach tworzyli nowe królestwa. Mogli więc się ze sobą wymieszać. Tabuny uchodźców szły razem, elfów nie obchodziło jaki kto ma kolor skory - dla nich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@GienekMiecio: ostatni sezon to trochę gniot, wygląda jak sceny z jakiejś gry pokroju god od war czy Darka souls, ostatnia scena z śmiercią wygląda jak typowa walka z bosem w grze, jest arena jest duży boss i zamknięta lokacja xD i ten happy end wszyscy #!$%@? żyją, wszyscy są szczęśliwi, bleh pierwsze trzy sezony zapowiadały coś lepszego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@GienekMiecio: Postać Isaac'a to chyba jedna z najlepiej wykreowanych postaci jakie widziałem. Ogólnie to się zgodzę że Netflix ma swoje że tak powiem wytyczne co do koloru skóry postaci ale to się już chyba człowiek zaczyna przyzwyczajać xd Ogólnie Castlevania jest jedną z najlepszych animacji jakie widziałem moim zdaniem i przebija sporo japonskich tak fabuła jak i techniczną stroną.
  • Odpowiedz
poziom podprogowej propagandy pompowanej przez Netflix'a w czwartym sezonie, aż wylewał się w wielu scenach. Zróżnicowanie karnacji mieszkańców zupełnie odchodziło od jakichkolwiek norm przedstawionego świata.


@GienekMiecio: #!$%@? typie to bajka o #!$%@? wampirów, potworów i wskrzeszeniu Draculi. naprawdę trzeba mieć zdrowo #!$%@? pod deklem żeby zwracać uwage na takie bzdury, jak kolor skóry wieśniaka którego #!$%@?ła przed chwilą jakaś maszkara i dorabiać do tego ideologie propagandy multikulti xDDD
eltanol3000 - > poziom podprogowej propagandy pompowanej przez Netflix'a w czwartym s...

źródło: comment_1621671365hMA4IE7YS0np92AikJ1n0N.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
dorabiać do tego ideologie propagandy multikulti xDDD


@eltanol3000:
#!$%@? jakbyś urodził się wczoraj i nie wiedział, że Netflix musi coś takiego #!$%@?ć w każdej swojej produkcji.
  • Odpowiedz
@GienekMiecio: Istnieje teoria, według której elity pragną zlikwidować państwa europejskie ze względu zbyt duże poczucie tożsamości narodowej.

Celem jest wytworzenie w tych państwach rasy egipsko mongoloidalnej, o niższym iq i jednej tożsamości. Wówczas taki tłum byłby łatwiej rządzony przez radę żydowska, naturalnie inteligentniejsza od ludzi ciemnoskórych, ale nie od białych.

Teoria ta jest opisana w książce R. Kalergi. Widnieje on jako jeden z współtwórców unii europejskiej, był poczytny na zachodzie przed wojną. Austriacki
  • Odpowiedz
@eltanol3000: Ale OP słusznie zwrócił uwagę na niekonsekwencję. W którymś z poprzednich sezonów wyjaśnione było pochodzenie Isaaca i poruszane były przy tej okazji kwestie odmienności itp. A tutaj nagle z dupy wieś na Wołoszczyźnie wygląda jakbyś przeszedł się po ulicy w Detroit. I po kiego było konstruować taką rozbudowaną narrację jednej z głównych postaci skoro i tak zostanie zaorana w tak głupi sposób?
  • Odpowiedz