Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie są zarobki w #big4 na entry lvl w podatkach i audycie, ale tylko i wyłącznie #warszawa Znam stawki w biurach lokalnych i są nieciekawe. Ewentualnie rozróżnienie na ogólny audyt i instytucje finansowe. #kpmg #ey #deloitte #pwc #audyt #korposwiat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a7a09b1e7e7f000be604c5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ByłyAudytor: Pamiętaj jak już się dostaniesz do big4 do audytu to nie przejmuj się że nikt Ci nie pomaga, po prostu jest tyle pracy że nikt nie ma dla Ciebie czasu, ale i tak zjebe dostaniesz bo czegoś nie zrobiłeś dobrze xD

Najważniejsze to sie nie przejmować no i nie planiwać, bo styczen-maj zapieprzasz od dnia do nocy

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
OPka: Zaznaczyłam wyraźnie, że interesują mnie informacje, a nie p---------e o szopenie. Naprawdę każdy czuje potrzebę klepania dziobem, jeśli po prostu nie wie? Oczywiście z anonima. Powtarzam: może znajdzie się ktoś, kto umie czytać i wie. Ile dostają w Big4 asystenci w audycie i podatkach.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
CharyzmatycznaObywatelka: @AnonimoweMirkoWyznania: tak jak koledzy i koleżanki wyżej napisali 5-6k brutto na wstępie
@MarteenVaanThomm: co do tego słynnego j-----a nadgodzin jak robak to zależy, jak trafisz na małe dobrze poplanowane i dobrze opracowane w zeszłych latach gównospółki dowożące dokumenty to asystenci mają dokładnie 0 nadgodzin, a seniorzy jakieś symboliczne, piszę o sezonie oczywiście, bo poza to są niedogodziny i rozwlekanie wszystkiego dwukrotnie.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
OPka: @MarteenVaanThomm a to niby dlaczego? i po co podają mi przedziały? Proszę o konkretne kwoty. Jeśli nie chcą lub nie wiedzą, to po ki hui cokolwiek mówią?

Tak, mogę podać stawki w biurach lokalnych. Od 5100 w KPMG do 5700 w EY, ale nie są to stawki najnowsze, a sprzed dwóch lat. Na starcie nie dało się dostać więcej, potem przy przechodzeniu z firmy do firmy jest pole do
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem jak ty to sobie wyobrażasz, skąd ktoś miałby wiedzieć ile dokładnie ci zaoferują? xD Ludzie ci podali przedziały BO JEST TO ZALEŻNE od różnych czynników, a wynagrodzenia sprzed dwóch lat są jak najbardziej aktualne, chyba nie myslisz, że nagle w tych kołchozach płace poszły o 50% w górę w dwa lata? Różnica może być o 100-200zł, ALE ROZUMIEM, ŻE CHCESZ GWARANCJĘ Z WYKOPU, ŻE TYLE NA PEWNO
  • Odpowiedz
OPka: @MarteenVaanThomm jeszcze raz się pytam ciebie jak człowieka zdrowego na umyśle: po c--j się wypowiadasz, jak nigdy z robota w tych dwóch zespołach w big4 nie miałeś nic wspólnego, debilu? Dokładnie tak sobie wyobrażam - spędziłam kilka lat w pracy i na stażu w jednej z firm w Katowicach i WIEM, żr wynagrodzenie ani w audycie, ani w podatkach na pierwszorocznym asystencie czy stażyście NIE JEST od niczego zależne.
  • Odpowiedz