Wpis z mikrobloga

Siema, doradzi ktoś gdzie mógłbym wybrać się na wakacje z dziewczyną? Zależy mi na tym, aby był to kraj wyspiarski, ciepłe morze/ocean, trochę spokoju i małej ilości gówniaków. Wakacje mają być w lipcu tego roku i powiedzcie: czy w dobie covida warto lecieć z biurem podróży czy może szukać czegoś na własną rękę.
#wakacje #turystyka #urlop #podroze
  • 13
@Darekvv: to Teneryfę sobie odpuść, tam zawsze było drogo, a teraz jest jeszcze drożej. Ceny samych biletów również na Teneryfę na tą chwilę poszybowały w góry. Sama chce jechać, ale nie za takie pieniądze. Jeśli chodzi o takie all in to jest obecnie wszędzie drogo :( Chyba najlepsze co byś zrobił to jechanie na własną rękę do Chorwacji, niekiedy samoloty są po 500 zł z podwójnym podręcznym

Jeśli macie paszport zobacz
@Konkol: szczerze się na tym nie znam i może pisze głupoty, ale za all inclusive da się zamknąć w kwocie 5k zł plus wydatki na miejscu oczywiście więc albo ja źle szukam albo coś jest nie tak xD jeżeli oferta będzie naprawdę dobra jestem w stanie dopłacić oczywiście
@Darekvv: a to już zależy jaki hotel patrzysz, jak daleko od plaży, co konkretnie ofertuje i ile gwiazdek, ja bym poniżej 4* nie pojechała. Tam są inne standard jak u nas. Patrz na opinie, to są takie rzeczy typu płacisz mniej, ale jedzenie jest nie do wytrzymania, pokoje nie są zbyt czyste itp.
budżet na wszystko to jakieś 6 koła, patrzyłem na aktualne oferty biur podróży i da się w tych pieniądzach ogarnąć wyjazd na tydzień


@Darekvv: na pół z rożową?
@Darekvv: I jak wybrałeś coś? Nie masz obaw co do podróżowania w tym czasie? Ja z moją chcieliśmy jechać do Grecji ale im więcej czytam tym mniejszą mam ochotę na taki wyjazd
@1dwa3: sorki, że nie odpisałem, rzadko tu bywam. Przełożyłem wyjazd na sierpień/wrzesień, na koniec sezonu powinno być bardziej spokojnie a tego bym właśnie chciał, być może ceny trochę spadną lub pozwolę sobie na większy budżet.