Wpis z mikrobloga

@Dudleuss: A jak masz nie być #!$%@? jak Ty sam siebie nie lubisz to jak mają Cię lubić inni. Już się tak zapętliłeś nad swoim #!$%@? że nie widzisz ani szany ani nadziei na przyszłość i będziesz się tak męczyć latami i na #!$%@? Ci to? Jak masz lekarstwa na wyciągniecie ręki. Najgorsze co jest to samotność. A jak nie masz ochoty ani motywacji do tego żeby to zmienić to
  • Odpowiedz
skąd wiesz,że siebie nie lubię ?

ogólnie nie mam cech pozytwnych

@Dudleuss: Ziomek, to widać, jak Ci jest ciezko to idz do lekarza, nie marnuj życia jak ja kiedyś zastanawiając się dlaczego jestem najgorszy i #!$%@? i czemu wszyscy sobie fajnie ogarniają życie a nie ja. Mnie też zabiła samotność ale jest spoko już. nie narzekam. Zrobisz co zechcesz ale rób coś bo siedzenie na tagu #przegryw w
  • Odpowiedz
@Dudleuss: W zależności kogo szukasz, też się zastanawiałem kiedyś i wiem jedno na pewno nie przed komputerem/aplikacje randkowe odpadają. Poszukaj jakichś grup w necie które się organizują na jakies wypady coś robią, nie wiem bushcrafting, zloty samochodowe, jakies spotkania miłosników książki, grupy rowerowe, jak chcesz możesz iść do kościołów (nie tylko katolickich) w protestanckich sa organizowane po 'mszy" spotkania zapoznawcze. opcji jest bardzo dużo wiec ciezko powiedzieć musisz isć do
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: bo jestem psychopatą chciałem zabić jednego gościa i wrzucałem jednej babki zdjęcia na wykop. a jak np kogoś z klasy pytam czy wyjdzie to nie może zawsze to się poddałem a nie chce mi się próbować miliona rzeczy aby hobby znaleźć. Próbowałem ludzi zagadywać ale zawsze byłem zlewany no po prostu jestem #!$%@? jestem chamem egoistą,mam #!$%@? na ludzi i gadam głupoty
  • Odpowiedz
@Dudleuss: To jak znasz przyczynę to teraz trzeba zmienić to co jest złe, jak gadasz głupoty naucz się słuchac i obserwować zachowania innych w grupie, nauczysz się zachowywac i dostosowywać. jak jesteś chamem i egoistą to dlaeko nie zajedziesz a na pewno nie znajdziesz sobie fajnej dziewczyny bo CHADem raczej z wygladu nie jesteś. Jak masz #!$%@? na ludzi to nie licz że ktoś bedzie chciał sie z Tobą zadawać
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: i tu jest problem bo większość ludzi mi mówi,że taki nie jestem wręcz przeciwnie i żebym nie słuchał tych co tak mówią i nie wiem kto ma rację. Ogólnie to co napisałem słowa mojej byłej jakim jestem #!$%@?. Czytałem że charakteru nie można zmienić
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: jedna dziewczyna mi tak napisała " Jestes bardzo mily Mozna z toba pogadac I w ogole
Wiec na plus" a inna mi pisała że jestem normalny i normalnie gada ze mną i nigdy nie byłem psychopatą egistą itp a zna mnie pare lat
  • Odpowiedz
@Dudleuss: Charakter to coś nad czym się pracuje całe życie, to nie jest tak że masz 18 lat i już jest tak i tak zostanie. Trzeba pracować nad sobą. To zachowuj się normalnie, nie zwracaj na siłę na siebie uwagi dziwnymi zachowaniami, bycie dobrym i miłym jest bardzo trudne ale lepiej się nieraz ugryźć w jezyk niż żyć w samotności. A widać że samotność Ci doskwiera więc jeśli Twoi znajomi
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: moi znajomi to tylko z szkoły i oni większość czasu w domu siedzą,albo mają kursy,treningi lub gdzieś jadą z rodziną.No właśnie była mi mówiła jaki jestem #!$%@? i najgorszy a ona jest święta.Mi się wydawało że nigdy nie byłem chamski i wulgarny i słucham ludzi bo nie uciekali od razu ode mnie.W niedzielę mam wyjść z chłopakami z klasy i zobaczę jak będzie bo już parę razy wyszliśmy i
  • Odpowiedz