Wpis z mikrobloga

Ten uczuć kiedy jesteś takim chadem, że aż twoja Julka proponuje ci, żebyś podzielił się swoim błogosławionym, materiałem genetycznym z inną p0lką.
Dodam, że pisała to high-class women bogata blondynka z wielkim cycem, a nie jakaś zakompleksiona karlica.

#chad #gigachad #p0lka #wygryw #blackpill #logikarozowychpaskow #seks #chadowezycie ##!$%@?
RENNEM - Ten uczuć kiedy jesteś takim chadem, że aż twoja Julka proponuje ci, żebyś p...

źródło: comment_1621609675g66AMj5wTUawfgVVuJfd0j.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RENNEM: miałem podobną sytuacje tylko nie byłem z laską w związku(wyłacznie ruchanie), powiedzialem jej ze taka jedna nie daje mi spokoju a ta do mnie to jedz ją porządnie wyruchaj i zwątpiłem(znała ją). Pytam co Ci sie solidarność jajników właczyła a ta no i drugi raz zwątpiłem. Jeżeli nie jesteś z różową w związku to bez problemu może sie dzielić niebieskim z innymi(babska solidarność), gorzej jak jest związek bo wtedy
  • Odpowiedz
Jakby napisał że spoko to by mu łeb przy samych kostkach urwała płacząc że jest taki jak inni XD


@thewickerman88: to jest test, ale na niego odpowiada się "mój Boże myślałem, że już nigdy się nie zgodzisz, kamień z serca" i wyłączasz telefon na parę godzin - powinna się oduczyć głupiego #!$%@? i testowania.

Albo chociaż odpisać jej "ok" i tyle, nie warto kontynuować takich głupich baitów.
  • Odpowiedz
@thewickerman88 Mój Boże () Jak Ty się dobrze znasz na kobietach. Ona podczas naszej rozmowy często mnie testowała. Pokaże kiedyś 2 skrajne screenshoty i zrobię o tym wpisy. Jeden dobrze zdany test, a drugi oblany po calaku gdzie wyszedłem na beciaka lubującego wkładać sobie różne rzeczy w d00psko.

@dziqs1987 @Mazzurro To jest prawda. Dlatego robię o tym wpis, bo typowa dziewczyna tak nie mówi, nie
  • Odpowiedz
@RENNEM @otylygrubas przecież to test. Jakby napisał że spoko to by mu łeb przy samych kostkach urwała płacząc że jest taki jak inni XD baby nie lubią dzielić się atencją i szukają jedynie potwierdzenia że mają ją całą dla siebie


@thewickerman88: #!$%@? tam, kobieta woli mieć 30% stuprocentowego faceta niż 100% trzydziestomaprocentowego. Co to za uznanie dla kobiety jak jej nikt nie zazdrości?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RENNEM @otylygrubas przecież to test. Jakby napisał że spoko to by mu łeb przy samych kostkach urwała płacząc że jest taki jak inni XD baby nie lubią dzielić się atencją i szukają jedynie potwierdzenia że mają ją całą dla siebie.

@thewickerman88: ewentualnie sama mu rogi doprawia xD
  • Odpowiedz
@RENNEM: przecież to jedna z podstawowych zasad, aby w ogóle nie słuchać co mówią kobiety, bo one nie są bezpośrednie i w sumie nigdy nie powiedzą Ci tego, co mają na myśli wprost, tylko to co chcesz usłyszeć?
  • Odpowiedz