Wpis z mikrobloga

@waciak: to siedź w domu? ¯\_(ツ)_/¯
Ale dobry jesteś, serio, 15 kilo psa przed kolano, #!$%@? lol, nie chcę wiedzieć co powiedziałbyś o kaukazie, albo innym dobermanie xD
  • Odpowiedz
@waciak: ale jakie TAKIE psy? Na filmiku są boksery, a na zdjęciu to nie bokser. No i jakie TAKIE smycze? Na filmiku masz parcianą smycz zapiętą na najwidoczniej #!$%@?ą obrożę, a na zdjęciu masz flexi. Kurde, nazywasz staffika bokserem, parciankę flexi, a 15kg psa #!$%@?, co z Tobą człowieku? xD
  • Odpowiedz
@matra: Aż ponownie użyje jednego swojego komentarza z innego wpisu: xd

Piesek zabijaka, ale zwykła obroża zbyt okrutna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dodo_: niby czemu okrutna? Raczysz żartować, że założę psu coś, co jest dla niego niewygodne, jeszcze dodatkowo do biegania po wertepach xD
  • Odpowiedz
W cywilizowanych krajach, na takie rasy trzeba mieć pozwolenie i odpowiednie ubezpieczenie. Niedaleko mnie chodzi taka paniusia z 55 kg wagi z wielkim pitbullem na śmiesznej smyczy bez kagańca, kiedyś się mijaliśmy chodnikiem i pies coś do mnie przybrąchał warknal i ruszył, ledwo go tępe #!$%@? utrzymała
  • Odpowiedz
@Axim: no spoko, ale ani to nie jest pitbull, ani nieodpowiedzialny opiekun. Generalnie przydałyby się testy i przed wcięciem psa dla wszystkich ludzi, to może byłoby mniej skrzywionych i Bezdomnych psów ;)
  • Odpowiedz