Wpis z mikrobloga

@bh933901: Eh i kolejny co próbuje obalać "blackpill", a jedyne co ma w zanadrzu to obrażanie ludzi którzy uznają go za prawdę.

jakie kto ma preferencje

No kobiety mają bardzo zwężone preferencję i zwykle lubią jeden "rodzaj" mężczyzny. U mężczyzn jest inaczej, bo podoba im się wiele rodzajów kobiet.

bo nie możesz lubić czegoś, czego nie przewiduje ciasna i selektywna wizja świata według ideologii blackpillu ( ͡° ͜ʖ ͡
nie muszę niczego obalać


@bh933901: Wiadomo, brak argumentów. Typowe podejście "hehehe oni głupi ja mądry", tylko nawet nie umiałbyś potwierdzić swojego stanowiska.

wystarczy że wiem

Wiadomo. Wiesz i na 100% najlepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)

jak to wygląda w rzeczywistości

No widzę jak to wygląda w rzeczywistości i blackpill jest potwierdzany codziennie setkami przykładów, wystarczy wyjść na zewnątrz, nawet do galerii i przyjrzeć się ludziom.

a z
@Meritneit: sam poznałem jedną mirabelkę, którą scharakteryzowałbym podobnie do Ciebie i potwierdzą, są takie kobiety i są bezkonkurencyjne.

PS. Pozdrawiam miśka jeśli to czyta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bh933901: To jest po prostu żałosne jak się zachowujesz. Niczym dzieciak z którym się ktoś nie zgadza i tupie nóżką.

A teraz idź się pogrążać w swoim #!$%@? i bezsilności

Na twoje nieszczęście się w niczym nie pogrążam. Bawię się w looksmaxing, studiuję i jakoś prę do przodu w tym #!$%@? świecie. Bezsilny jesteś ty, ze swoimi komentarzami, które są po prostu o niczym.

postuj pedalskie wpisy na Świętym Tagu

Nie
@Teutonic_Reich: przecież się właśnie z tobą zgodziłem. Zniszczyłeś mnie mocą argumentów, bo blackpill to czysta nauka - eksperymenty społeczne na tinderze oraz w galeriach handlowych. Blackpill ma pełną rację i trudno z tym dyskutować. Nigdy nie zaruchasz kobiety, którą będziesz kochał, chyba że trafisz na wyjątkowo sympatyczną prostytutkę. Nigdy nie poczujesz, jak to być dla kogoś najważniejszym. Twoim przeznaczeniem jest sublimacja do końca życia. Nie śmiem temu zaprzeczać, zwłaszcza że rozpykałeś
Dlaczego wiekszosc p0lek szuka chada 180 cm +


@PsykoSmurfer: Bo mogą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak 98% z nich wyglada przecietnie


Tu się nie zgodzę, większość Polek wygląda dość dobrze, dbają o siebie, potrafią się dobrze ubrać i pomalować w miarę funduszy. Wielu Polaków z kolei nie przykłada do swojego wyglądu ŻADNEJ wagi. Oczywiście są po jednej i po drugiej stronie wyjątki, ale przeciętnie tak właśnie jest.
@bh933901: "XD" tylko tak można określić to co tutaj wypisujesz. Udajesz cwaniaka ze swoim pasywno-agresywnym komentarzem z nutą ironii, a nic tutaj nie udowodniłeś, nic nie osiągnąłeś, a zachowujesz się jakbyś był niewiadomo kim. Przynajmniej tyle że "przyznajesz" rację że blackpill to prawda, nawet ironicznie ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale tak jak pisałem ty sobie, rzeczywistość sobie.

Twoim przeznaczeniem jest sublimacja do końca życia

No i git.