Wpis z mikrobloga

@Meritneit: Pewnie cenisz sobie intelekt. Wierze Ci, ja również bardzo cenie sobie intelekt i wszystkie moje dziewczyny były inteligentnymi, ogarniętymi laskami.

Myślę tylko, że intelekt zaczyna dla Ciebie być istotny dopiero, kiedy warunek wyglądowy jest spełniony oczywiście. Kiedy ktoś nie wygląda tak jakbyś chciała, to intelekt już nie ma takiego znaczenia. Może być co najwyżej kolegą.
@git-push: hmm nie wiem, jak Ty, ale zanim zaczne na kogos "leciec" to najpierw sie orientuje czy ten ktos jest madry. Nie umiem tego wyjasnic, jak ktos jest glupi to pod wzgledem atrakcyjnosci dla mnie nie istnieje, zas jak jest madry to wzbudza zainteresowanie i wtedy na niego "lece"
@Meritneit: Oczywiście za czasów, kiedy żył.

Bardziej mi chodzi o to, że facet stanowi pewną całość i ciężko pożądać kogoś, u kogo coś ewidentnie jest poniżej normy. Można być Czadem pustakiem idiotą i jest problem. Można być bardzo inteligentnym i ciekawym brzydalem i tez jest kłopot.
@PsykoSmurfer:

Naturalny instynkt, żeby do potencjalnego rozpłodu znaleźć jak najlepszy materiał genetyczny i samca, który zapewni utrzymanie potomstwa.

To jakbyś się pytał dlaczego lwy nie żyją wszystkie szczęśliwie na jednej kupie jak hipisi.