Wpis z mikrobloga

Zdradzę Wam sekeret, a właściwie dwa. Drugi to różnica pomiędzy politykami Konfederacji a resztą. Pierwszy to moje hobby - raz na parę dni sprawdzam na Fejsie feed z wiadomościami okołopolitycznymi, zdarza mi się wejść w dyskusję, wszystko bez trollingu, w granicach kultury i netykiety, ale stanowczo punktuję niekonsekwencję i hipokryzję.

Od Lewicy, przez PiS, PO do Konfy. No i teraz ta różnica - praktycznie wszędzie trafią się na psycholi co Cię zwyzywają, omnibusów którzy wiedzą że masz korzenie w SB, albo zarzucą faszyzm.

Tylko na fanpejdżach Konfederacji dostaniesz oprócz linczu pewnego bana jeśli wypunktujesz im hipokryzję (rzeczowymi argumentami, podkreślam), wytkniesz kolaborację z PiS przy udawaniu antysystemowców lub populizm zbliżony do PiSowskiego. Dodam że na lincz jest mało czasu, bo wszystkie posty krytyczne znikają, dzięki czemu wszystkie posty to hurra-optymizm u przeciwników cenzury. Obecnie jestem odcięty od obietnic Konfederacji, bo od Memcena do Berkowicza wszyscy mnie zbanowali (,)

Z nostalgią wspominam licealne i studenckie czasy jarania się Korwinem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętam jak znajomi mówili się że z tego się wyrasta, ale nie wspominali że zostaje się też wrogiem publicznym (,)

Pozdrawiam adminów pejów konfowych. Oprócz nich, tylko na Żelaznej Logice dostałem bana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ot taki obraz naszych wolnościowców.

Obrazek dla atencji.

#polityka #konfederacja #jkm #korwin #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazpisu
Pobierz StalowyRoman - Zdradzę Wam sekeret, a właściwie dwa. Drugi to różnica pomiędzy polity...
źródło: comment_1621589449gilR7ib0sPMrEkeCy5ZAuw.jpg
  • 18
@StalowyRoman: Ciekaw jestem ja wyglądało u ciebie to "dorastanie" xD Czyli na przykład najpierw uważałeś aborcję zło (słusznie) bo naruasz w niej pełnowartościowe ludzkie życie, ale nagle "dojrzałeś" do tego żeby stwierdzić że #!$%@?, WOLNOŚĆ KOBITY DO DECYDOWANIA O SWOJEJ MACICY JEST PONAD TO, a ja muszę się stać żałosnym beta orbiterem który będzie przyklaskiwał temu że nie ma głosu w sprawie zabicia swojego dziecka xDD "Dojrzałość" (
@ajron_men: @Fidel1: pare lat temu jakies lewicowe szury uznaly ze "wolnosc od" to negatywna definicja wolnosci i teraz trzeba mowic "wolnosc do" xD Oczywiscie nie ma w tym zadnego sensu, sa to polityczne urojenia fanatykow, ale coz, w ich glowach jest to madre xD