Wpis z mikrobloga

Gruby, daj wolną rękę menelicy i jacy na dobrego streama, zorganizuj jakiś kociołek, papierosy i po prostu nie irytuj widzów swoją obecnością. Weź "kobietę życia" na jakieś ekskluzywne wakacje, zostaw streama i niech się dzieje co chcę. Później masz pretensję,że lecą donosy do prokuratury czy innych instytucji. Wiesz dlaczego tak się dzieje? Bo robisz stypę i denerwujesz koneserów patologii. Menelica jest stworzona do tego, aby ładować w siebie najgorsze ścierwo, które ją odpowiednio odpali - nie zrobisz z niej abstynentki xD
#danielmagical #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pituk: gruby by mógł jeszcze lepsze pieniądze zarabiać jakby zostawił gohe i jace samych, naprawił donate głosowe + wpuszczał widzów, zawsze najlepszym elementem streamow byli niezapowiadani goście, bo nigdy nie widziałeś co się stanie i chciałeś oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LJBW603: no w sumie ja jak zacząłem ich oglądać to oni mieli wtedy taki swój złoty wiek i to właśnie były streamy samej gohy z jacą i jajkami lecącymi w okna, wtedy były największy dymy i tucznik wcale nie był potrzebny.
  • Odpowiedz
@LJBW603: Oj tak, ja raz tak do 4 siedziałem i oglądałem a wtedy dla mnie to było coś nie do pomyślenia żeby do takiej godziny siedzieć. Masz Sonia przykryj sie.
  • Odpowiedz
@Kolekcjoner_dusz: ale przeciez tucznik jest zbyt obsrany donosow nawet przeklinac nie pozwala a ty myslisz ze nagle zrobi dymy stulecia. Wlasnie teraz robi wszystko zeby tych donosow nie bylo. Trzeba bylo wczesniej nie donosic gdzie sie da o byle co bystrzaku, teraz mozesz tylko plakac albo wylaczyc strima
  • Odpowiedz