Wpis z mikrobloga

@KapitanPlaneta: Skoro wiesz, że go nie dasz, to po co się wtrącasz i pogarszasz tym komuś nastrój? Ja bym w takiej sytuacji siedziała cicho, nie chcę kogoś pocieszać to przechodzę obojętnie obok tego, a nie wrzucam swoje trzy grosze, by kogoś jeszcze potępić.
  • Odpowiedz
@Nenciak: Bo takie zachowanie też swoje mówi na temat dojrzałości. W ten sposób zachowują się licealistki dla których powodem do rozpaczy jest np. to że ich ulubiony aktorzyna znalazł sobie dziewczynę. Wybacz, jestem #!$%@? i uważam po prostu że takie uzewnętrznianie się jest niczym innym niż tylko parciem na atencję. Ale spoko, już będę udzielał się w Twoich wpisach...

  • Odpowiedz
@KapitanPlaneta: nic mnie nie obchodzi czy jesteś #!$%@? (swoją drogą ładna autoprezentacja; i Ty wyrzucasz komuś brak dojrzałości?) a problemy mam poważne i następne kilka dni rzutuje na całe moje życie. Atencja to uniwersalny argument dla kogoś, kto nie ma już pomysłów. Sam mi tę "atencję" dałeś. Ciekawe, że w całym wpisie tylko Ty masz jakiś problem. Gdybym powiedziała jakie mam problemy - to by było atencyjne i niedojrzałe i to
  • Odpowiedz