Wpis z mikrobloga

@dr3vil: Równie dobrze można powiedzieć że inwestowanie w akcje jest bardziej ryzykowne bo jak nie jesteś milionerem to możesz umrzeć zanim zarobisz dobre pieniedze i stracisz Jak mnie #!$%@? te zdziadziałe podejscie idz do januszexu za 2k wez slub zrob gowniaka kredyt piach ale w krypto nie inwestuj bo przypadkiem stracisz kilkanascie tyśiecy
@Reezu: Nikt nie ruszy twoich krypto jeżeli masz je wypłacone na portfel, to że ludzie trzymają oszczędności życia na portfelu giełdy by móc trejdować to problem daily trejderów. Krypto jako aktywo ma zarówno swoje zalety jak i wady i miejscami jest lepszym aktywem niż papierwy wartościowe, a miejscami gorszym. (i nie mówię tu o tym, że ceny bardziej skaczą)
Ja odniosłem się jednak tylko i wyłącznie do nazwania tego hazardem i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wappyn: O proszę

Elon Musk musi zrezygnować ze stanowiska prezesa spółki. Musi to zrobić w ciągu najbliższych 45 dni. Rola zostanie przypisana nowej osobie. Musk może jednak pozostać CEO Tesli, ale do roli prezesa nie będzie mógł ubiegać się przez najbliższe trzy lata. Tesla musi powołać dwóch nowych dyrektorów i stworzyć tzw. komitet niezależnych dyrektorów, którzy stworzą m.in. procedury związane z komunikacją Muska.


Zarówno Tesla, jak i Elon Musk muszą zapłacić
@Reezu: nie do końca. W sumie trzymanie oszczędności w złotówkach to też hazard, bo nigdy nie wiesz czy nie dodrukują masy banknotów nie mających pokrycia w dostarczeniu na rynek dóbr i usług.
Albo czy banki po prostu wirtualnie nie zrobią jakichś wałów.
W przypadku takiego bitcoina widzisz wszystko, bo wszystko jest w blockchainie. Pełna historia, przepływ każdego ułamka bitcoina z każdego portfela na każdy portfel. A wszystko zabezpieczone taką kryptografią, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wappyn: Czyli nasza dyskusje możemy skończyć na tym, że życie to hazard i nawet jak srasz to nie wiesz na czym się skończy.

No i super xD trzymam kciuki za Kryptowaluty ale o bardziej stałej wartości. No i takich, które nie będą zabierały kart graficznych z rynku