Wpis z mikrobloga

@Tradey: No ja mam 564 i do niczego ich nie używam, ale faktycznie to jest relatywnie rzadki materiał bo np. takiej Sunsetii mam ponad 900, najtrudniej jest ze świetlikami i motylami, jajka też dość rzadkie.

Co robisz z jabłkami?
@Elec: może nie tyle same jabłka, co one razem z sunsettiami, a przy okazji zbieram to drewno z ich drzew. A same jabłka zbieram do Northern Apple Stew, tak jak szyszki do Hashbrowns etc.
Co do świetlików to biłbym pałą bo bardzo lubią expirować jak je próbuje podnieść, ale prawie ich nie używam, tylko raz na jakiś czas do portable waypointa, to do przeżycia mam ich ilość; jeszcze jajka, zawsze na
@Tradey: Jest 9 szyszek na moście, pic rel. W świetliki można wbijać na pełnej #!$%@? tylko trzeba od razu nacisnąć F.
Sweet Flowerów mam 1500 a i tak już część poszła do transmutora xD
Żabek mam 450 bo przez dość długi czas je farmiłem.

@SandalzJezusa: Kwiatki to tam #!$%@?. Oni mają na tej mapce zaznaczone takie rzeczy jak trial challenge, latające slimy i balony. Jakby to się synchronizowało to bym
Pobierz Elec - @Tradey: Jest 9 szyszek na moście, pic rel. W świetliki można wbijać na pełnej...
źródło: comment_1621582318iuCXlG7q789FWKSCx90n8M.jpg
@Elec: no przy crystalflyach te świetliki to pikuś jest, szczególnie jak cisne na mobilce ehh, bede musial dofarmic ich troche bo zaczyna brakowac na condensedy