Wpis z mikrobloga

W chuju mam tego Kasjo, ale bekę z was mam, że przegrywy się cieszą, że się n-----ł. Śmiejcie się dalej, wchodźcie, oglądajcie, tylko mam nadzieje że ze śmiechu nie zapomnieliście dziś do pracy na 8 wstać.

Chłop od lat żyje w melanżu, chlaniu i tego nie ukrywa. Tutaj poruszenie, jakby co najmniej Lewandowski chodził i nagrywał n------y bo nie strzelił bramki.
#famemma
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@30062018: Jak chłop twierdził, że się nie przejmuje, a potem idzie w cug od soboty i dzień w dzień p------i o tym, że nie przegrał to jest to nawet nie śmieszne, a żałosne( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Kris8585: Przecież on mówił, że tylko czeka na walkę bo potem pije przez miesiąc. Mówi o decyzji bo się nie zgadza, a to nakręca jego oglądalność, robi mu hajs. Ty tez żyjesz tym żałosnym chłopem.
  • Odpowiedz
@30062018: no rzeczywiście twarda psychika jak p------i o tym prawie tydzień jednocześnie pijąc. Ty myślisz że ludzie mu czegokolwiek zazdroszczą? Bo nie wiem po co piszesz o tej pracy jakby normalny człowiek pracujący za 3.5k miał mieć kompleksy bo klaun dostaje dużą forsę będąc jednocześnie alkoholikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla mnie może zarabiać i mln. Ale co z tego?
  • Odpowiedz
@30062018: Ja nim Mireczku nie żyję-co najwyżej dostarcza on mi rozrywki na zasadach cyrkowego klauna, ale jak widzę Ty chcesz żeby wszyscy nim żyli i dlatego wszystkim to wciskasz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@30062018: Przecież to zwykły menel, co miał trochę farta i go wypromowali na hiper uber super zawodnika Fame MMA. Najgorsze jest to, ze chłop w to uwierzył i teraz zderzenie z rzeczywistością dało mocnego kopa. Jak widzisz Norman nigdy nie podważył jego umiejętności w każdym wywiadzie podkreśla, ze Kasia to dobry i mocny zawodnik. A ten płacze i płacze i protesty to protestów będzie składał. W końcu Norman mu powiedział
  • Odpowiedz