Wpis z mikrobloga

Też tak macie że podczas maratonu seksu macie wrażenie że serce wam wyskoczy z klatki piersiowej? Wylądowałem ostatnio u kuzynki u której poznałem kilka jej koleżanek i z dwoma udało się uskutecznić małe co nie co.

Najlepsze że pozostali domownicy wiedzieli co się dzieje w pokoju obok, ale nikt nie miał nic przeciwko ani nie reagował. A po wszystkim wróciliśmy do salonu jak gdyby nigdy nic, tylko trochę spoceni z potarganymi włosami.

Nie minęła godzina, a już drugą za rękę ciągnąłem do sypialni xD Moja kuzynka też patrzyła na mnie "tym" wzrokiem ale miałem jakoś opory żeby to zrobić po rodzinie. A co Wy byście zrobili? Pytanie kieruje do ludzi regularnie uprawiających luźny s--s, przegrywy z blackpill to wiadomo że puknęliby własną babcie gdyby tylko im pozwoliła umoczyć.

Poza tym niedługo profilaktycznie czas się zbadać na HPV i parę innych rzeczy. A Wy jak często się badacie?

#blackpill #przegryw #s--s #rozowepaski #chadowezycie

Czy puknąłbyś daleką kuzynkę? Córkę kuzynki twojej matki

  • Tak 62.9% (107)
  • Nie 15.3% (26)
  • Jestem przegrywem, nie dla psa kiełbasa 21.8% (37)

Oddanych głosów: 170

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Johnny2137: Mordo przegrywie, kładź się spać bo musisz od 6.00 być wydajny na taśmie w fabryce żebym mógł w końcu zmienić stare M2 na nowego Merca AMG,

Jak wgl rodzina, kościół i ludzie podchodzą do takich relacji z dalszymi kuzynkami? Można / nie można? Krzywo patrzą?
  • Odpowiedz
@Sperrdifferential: Blackpill odznacza się największą inteligencją w internecie(badania naukowe,profesjonalne eksperymenty których nie da się podważyć oraz ekspertyza wartości genetycznej wykonywana przez wyszkolonych ekspertów którzy poświęcili dziesiątki godzin na studiowanie filmów i wiedzy FACEandLMS'a)a matołki twojego pokroju czyli redpill i bluepill jedyne co robią to zmyślają historie o karle zakolaku który posuwa modelki albo prowokują inceli którzy nie ruchają przez wygląd do frustracji żeby się na nich powyżywać psychicznie.Jest dużo chadów
  • Odpowiedz
@Johnny2137: A może spróbowalibyście wyjść z piwnicy do ludzi i zobaczyć jak wygląda prawdziwe życie? Co z tego że przestudiuje xx książek na temat strzelania z broni palnej, skoro podczas wizyty na strzelnicy nie będę wiedział jak się do tego zabrać. W waszym przypadku działa to tak samo, zresztą jak w każdej innej dziedzinie. Liczy się praktyka i doświadczenie, a nie wybiórcze badania pasujące wam do ideologii.

Skoro jesteście na
  • Odpowiedz
@Sperrdifferential:Ja ruchałem i potwierdzam blackpill,tak samo jak mój kuzyn który wsadził po samen kullen w 120 kobiet( ͡° ͜ʖ ͡°).Z tym spotkaniem na ulicy skończyło by się w takim przypadku dużymi kłopotami zdrowotnymi dla ciebie i dużymi kłopotami prawnymi dla Mnie,bo podnosze 260kg w martwym ciagu i przysiadzie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Johnny2137: Ale wiesz że siła fizyczna nie ma za wiele wspólnego z umiejętnościami walki? xD

4 kyu here w kickboxingu. No i mam dłuższego od ciebie, bo jeszcze mnie nie p------o zeby sie z jakimis lamusami na ulicy napierdzielac xD Najpierw musialbys mnie dogonic lamusie, nie zaslugujesz nawet zeby liscia ci sprzedac xD Naplucie w morde to max czego mozesz sie ode mnie spodziewac.
  • Odpowiedz
@Sperrdifferential:Napluć to możesz chłopakowi do rowa a siłowanie się z ojcem podczas wyganiania z wanny to jeszcze nie "kickboxing" xD.Odemnie max czego możesz się spodziewać szczoch do ust i zawinięcie się w drugą strone bo niepełnosprawnych umysłowo się nie bije ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz