Wpis z mikrobloga

@orle: Wykupiłem dopiero od Barcelony, wcześniej z Eleven oglądałem ale już mnie #!$%@?ło to #!$%@? i fakt, że cały wyścig oglądam tylko Hamiltona z Verstappenem. W Barcelonie było super, można sobie odpalić na kilku monitorach i obserwować czy to cały wyścig czy tylko bolid, jakość transmisji całkiem dobra. Czasem tylko brakuje tłumaczenia tego co przez radio gadają, bo jak ktoś mówi z dziwnym akcentem to w tym szumie nic nie idzie
@orle: poza jednorazowymi problemami technicznymi podczas Portugalii jak najbardziej na plus, Brundle i Crofty to fachowcy na poziomie Profesora Sokoła. Oczywiście mają odchył probrytyjski No ale coz, przynajmniej nie mylą kierowców i faktów jak co po niektórzy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@orle: No w Portugalii była wtopa i musiałem oglądać w 540p żeby nie zrywało co chwilę. Ale po weekendzie wysłali maila z przeprosinami więc to chyba jednorazowa akcja. Po za tym mam sub od początku sezonu i bardzo Sobie chwalę. Komentarz na poziomie, transmisja dobra, a do tego zawsze mogę podejrzeć staty, widok z bolidu etc.
@orle: ja tylko się zgodzę z poprzednikami. Przepaść. Plus, jeśli masz np 2 monitory, albo tableta, możesz sobie odpalić stream na jednym, a na drugim zrobić 2-3-4 małe okienka i mieć timingi, jakieś onboardy etc. Zajebiste.