Wpis z mikrobloga

Elo, koniec tematu, jesteś klaunem, uznajesz jakąś gownostronę za źródło naukowe, uważaj sobie, twoje prawo być idiotą.


@Azaajaszz:

Bzdury, to ty uciekasz od dyskusji i nie potrafisz nawet uzasadnić co z punktu widzenia gramatyki jest nie tak z tymi zwrotami, zasłaniasz się mówiąc o źródle naukowym, nawet nie wiedząc czym ono jest xd.
http://wasowska.net/jezyk-neutralny-plciowo/


@Mirrak:

WYKSZTAŁCENIE

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Moja praca magisterska nosiła tytuł: Rola producenta w polskiej produkcji filmowej w świetle teorii zarządzania projektami.

Nie zdziwi Cię pewnie, że studiowałam też na łódzkiej filmówce. Były to jednak studia podyplomowe, a w dodatku nieukończone – postanowiłam dalej uczyć się w praktyce.

Serio?
@kulass: więc? Przeprosisz teraz za swoje błędy czy dalej będziesz szedł w zapartę i nie potrafił przyznać się do błędu?

Dlaczego w ogóle z wszystkich sił i w tak żałosny sposób nie chcesz uznać że takie formy istnieją w języku polskim i wielu innych na świecie, skoro są powszechnie używane wobec tych osób?

Poza tym screen to nie jest jej wypowiedź..jakoś dziwnie pominąłeś ten szczegół xd.
fajnie co to ma do rzeczy i dlaczego wchodzisz w ad hominem


@Mirrak: Zasadniczo tyle ma do rzeczy, że jej wykształcenie nie kwalifikuje jej do tego aby być autorytetem w dziedzinie jeżyka polskiego. A skoro ją uznajesz za autorytet, to dlaczego mnie nie chcesz uznać za taki sam autorytet?

I teraz przejdźmy do meritum bo ta zabawa jest nudna. Nie mam kompletnie nic do osób "LQBT", ale próbując mnie zmuszać do
Zasadniczo tyle ma do rzeczy, że jej wykształcenie nie kwalifikuje jej do tego aby być autorytetem w dziedzinie jeżyka polskiego


@kulass:
nie musi być autorytetem by mieć racje xd A w tym wypadku ma i to nie wykształcenie decyduje o tym czy ktoś ma racje czy nie.

,,ie mam kompletnie nic do osób "LQBT", ale próbując mnie zmuszać do używania nienaturalnych zaimków, sprawiasz tylko, że zaczynam traktować Cie niepoważnie ¯_(ツ)_/¯,,

Ale