Wpis z mikrobloga

@Azaajaszz: ale nikogo to nie obchodzi xd.
Więc odpowiedz mi na pytanie, dlaczego nie stosujesz się do zasad języka polskiego tylko dlatego że jest to sprzeczne z twoim światpoglądem? Boli cię język polski i używanie zaimków zgodnie z ich znaczeniem?
@kulass: Skoro tak twierdzisz..tym gorzej dla ciebie. Ale nie o nim mówimy tutaj. Więc? Daj jakieś kontr argumenty na moje argumenty, skoro uważasz że nie są naukowe.
@Azaajaszz: jesteś dzbanem totalnym skoro uważasz że ta marna prowokacja coś da. Rób z siebie ignoranta gdzie indziej i wracajmy do tematu dyskusji.

Więc odpowiedz mi na pytanie, dlaczego nie stosujesz się do zasad języka polskiego tylko dlatego że jest to sprzeczne z twoim światpoglądem? Boli cię język polski i używanie zaimków zgodnie z ich znaczeniem?

Pokazałem ci już jak się zwracać od osób trans/ nie binarnych, jeśli uważasz inaczej to
Więc odpowiedz mi na pytanie, dlaczego nie stosujesz się do zasad języka polskiego tylko dlatego że jest to sprzeczne z twoim światpoglądem?


@Mirrak: To że ty i inne klauny nazwały to sobie zasadami nie znaczy, ze tymi zasadami są. I przestań mówić, że jest inaczej. Nie obchodzi mnie jak wiele razy napiszesz, że "hojnka" to poprawny zapis. To nie jest poprawny zapis i nie będzie dopóki znaczna większość społeczeństwa tak nie
Skoro tak twierdzisz..tym gorzej dla ciebie. Ale nie o nim mówimy tutaj. Więc? Daj jakieś kontr argumenty na moje argumenty, skoro uważasz że nie są naukowe.


@Mirrak: To, że coś znajduję się na stronie internetowej nie znaczy, że jest źródłem naukowym. Tak samo jak to, że Rola twierdzi iż jest dziennikarzem nie czyni go nim.
To nie jest poprawny zapis i nie będzie dopóki znaczna większość społeczeństwa tak nie uzna i nie wejdzie to do globalnego użycia.


@Azaajaszz:

Ale ono jest w globalnym użyciu. Tak się zwraca do osoby trans/ nie binarnych na całym świecie gdzie sie uznaje ich prawa.