Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#budownictwo #zalesie #januszebiznesu
Buduje dom i tak mnie wkurzają ci sprzedawcy i pośrednicy, że to masakra.

1. Chce sobie kupić rolety na sam dół, to musisz się prosić typów żeby Ci sprzedali
- bo Panie po co robić rolety na dole, to od razu na piętrze sobie zamontuj
- panie do tych 3 małych okien też tym ci doliczył te silniki przeciążeniowe a nie jakieś sznurki (30 lat w domu rodzinnym mieszkałem, rolety na sznurkach i jakoś żyłem)
- panie no zastanów się nad tym programatorem do rolet, że jednym przyciskiem albo telefonem zamykasz wszystkie rolety w domu a nawet z pracy teraz tak wszyscy robią.
I kutwa musisz jak u jakiejś facetki ze szkoły jak przy odpowiedzi,tłumaczyć że chcesz takie rolety i tylko ze sznurkiem to zanim Ci to zamówią to masakra

2. Chcesz zamówić drzwi, panie weź sobie te drzwi wejściowe kosztują tylko 8 tysięcy ale mają współczynnik ciepła o 0,3 lepszy niż te twoje (za 5 tys) i siedzisz i kopiesz się z koniem, że chcesz tamte drzwi. Panie weź sobie dobierz takie klamki, te klamki co Pan wybrał to już dawno nie modne - dziwne że te klamki co mi typ proponuje 350 zł droższe

3. Chcesz kupić bramę, no Panie weź sobie tą opcje z czujnikiem, który wkładasz do samochodów i jak podjedzie samochód z tym czujnikiem to brama się sama otworzy. Ja chcę zwykłego pilota programowalnego ! Ło panie tak to się robiło 10 lat temu, ja Pana nie namawiam ale bym się zastanowił nad tymi czujnikami.

4. Ja na Pana miejscu bym sobie wziął ten wideodomofon na podczerwień, wtedy w nocy będzie widać w kamerce kto przyszedł.

Do żadnego sklepu niemożna przyjść i kupić z miejsca tego co się chce bo pół dnia Ci będą wciskać jakieś nowinki technologiczne czy inne rozwiązania, które kosztują 2x tyle co podstawowy produkt.

Najlepszy i tak był jeden koleś co próbował mi wcisnąć piękny estetyczny siłownik do drzwi wejściowych, że same drzwi się będą zamykać i nie trzeba będzie pamiętać o ich zamykaniu. Siłownik z jakimiś specjalnymi zamkami 1500 zł - ciekawe czy u siebie w domu ma taki designerski siłownik

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a4cae61e7e7f000be600ee
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mówiąc szczerze, to co opisujesz to są faktycznie rzeczy które są popularne i niemało ludzi koniec końców płaciło podwójnie bo najpierw wzięli tańsze a później stwierdzili że kurcze jednak fajnie byłoby mieć automatyczne
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wiesz co, z dwojga złego wolę tak piszesz niż jak jest w sklepach rowerowych, elektronicznych i pewnie paru innych branżowych gdzie jak nie podasz poprawnego oznaczenia konkretnego modelu to nikt Ci nie doradzi, nie powie jakie masz opcje, a jak podasz model który nie pasuje do tego co potrzebujesz to i tak Ci sprzedadzą śmiejąc się w duchu że będziesz musiał kupować jeszcze raz co innego.

Tu przynajmniej wiesz że
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Niby tak, ale nie do końca. Zacznij chodzić w dresie i nie będziesz miał tego problemu. I nie staraj się udowadniać swojej racji, opisywać dlaczego, po co, czemu tak a nie inaczej. Wystarczy krótkie, konkretne "NIE". A może takie siłoeniczek do drzwi.... "NIE"!!! Ale wie Pan, same się będą "NIE"!!!! I koniec dyskusji
  • Odpowiedz