Wpis z mikrobloga

@Jarasznikos: ale co ty sprawdzasz? Fernandes nie dotknął piłki xD sprawdź w momencie podania De Gei
a jeżeli nie wierzysz, to zobacz sobie powtórkę w 1:19, dokładnie widać brak kontaktu
@Jarasznikos: sędzia i var
chociaż z drugiej strony patrząc na to jakie czasem Man U dostaje decyzje na swoja korzyść to mam wrażenie, że niektórzy nie chcą widzieć niektórych rzeczy, albo udają, że nie widzą

no ale to dłuższy temat
@meh123: PRZECIEŻ NORMALNIE DOTKNĄŁ PIŁKĘ BRUNO.

TO SĄ TE DETALE, KTÓRYCH WYKOPEK EKSPERT NIE ZOBACZY NIGDY.

VAR MA DOSTĘP ZARÓWNO DO KAMERY Z LOTU PTAKA (ANG. JASTRZĘBIA OKO), JAK I DO SPECJALNYCH CZUJNIKÓW W PIŁCE (BALL LINE TECHNOLOGIE) ORAZ W BUTACH (SHOE TACZ).

NO I SPRAWDZILI WSZĘDZIE - JEDNOZNACZNIE BYŁO PODANIE OD BRUNA.

A CO NA TO WYKOPEK?

"NIE DOTKNOŁ I #!$%@? MNIE TO OBCHODZI."

TAK TO MY, PANOWIE, NIE BĘDZIEMY
@Eli_Cohen: to jak wytłumaczysz fakt, że tutaj sprawdzenie trwało 2 sekundy, nikt nie rysował linii i #!$%@?, a gdy strzeliło fullham, to rysowali i rysowali. Wyglądało jakby na siłe chcieli coś znaleźć.

To nie pierwszy mecz manu który oglądam, w którym decyzje Varu są mocno na ich korzyść.
@meh123 Nie da się jednoznacznie stwierdzić, czy Bruno popchnął piłkę dalej, czy nie. Na pierwszy rzut oka wydawało się, że dotknął, w powtórkach widać, że nie do końca. Jeśli któraś z kamer pokazała, że był chociaż minimalny kontakt z piłką, to nie było sensu dalej sprawdzać. W przypadku Fulham po prostu przerosła ich technika, widać było, że zawodnicy wyznaczający i łamiący linię spalonego nie mieścili się w jednym ekranie po zbliżeniu i
@eltosteron: zobacz sobie 1:19, piłka w ogóle nie zmienia swojego toru lotu. Proponuję skupić się tylko i wyłącznie na piłce, nie patrz na Fernandesa. Dla mnie jest to oczywiste, choć muszę przyznać, że jego noga była blisko.

No i dlaczego tak krótko to sprawdzali? Rysowanie jednej linii przy golu fullham trwało więcej niż sprawdzenie gola Cavaniego :/
@meh123 ale nie musisz mi tłumaczyć, wiem na czym się skupić analizując takie sytuacje. I wiem też, że popychając minimalnie piłkę wcale nie trzeba zmienić toru lotu, czy też rotacji (na pewno rzadkie przypadki, ale jednak). Jestem kibicem United i może to wygląda na mało obiektywną ocenę, ale tak na prawdę do analizy tej sytuacji (wiedząc, że jeśli Bruno piłkę dotknął spalonego nie było) wystarczy klatka z bocznej kamery, która pokaże jakikolwiek