Wpis z mikrobloga

Codziennie tam teraz stoją?


@starsi_panowie: rano nie stali, a dzięki wpisowi poprzednio uniknąłem mandatu xd

bardzo dobrze. Na górze też niech łapią. Skoro dwa progi zwalniające i zakaz nie pomogły, to może po mandacie dzbany przestaną wjeżdżać w idących tunelem ludzi.


@GaiusBaltar: o widzę kolega z tych co lubią knuta, zerowy ruch o tej godzinie i przy tej pogodzie ALE #!$%@? PEDALARZA NIECH SIE NAUCZY PANIE MILICJANCIE. ORMO wiecznie żywe,
@Kir91: Rowerzyści w ostatnich latach trzykrotnie mnie jako pierszego stuknęli. Raz dokładnie w tym miejscu (tylko na górze, na wąskim chodniku), raz pod pocztą główną na chodniku, i raz na przejściu pod Bagatelą.

Gdyby nie zachowywali się jak banda dzikusów, których PoRD nie obowiązuje, bym złego słowa nie powiedział. Jako że niestety jest inaczej, to trzeba ich uczyć mandatami aż nabiorą odrobinę kultury.
uczyć mandatami aż nabiorą odrobinę kultury.


@GaiusBaltar: nie do tego służą mandaty

idąc twoim tokiem myślenia można dowolnie łamać przepisy zależnie od ruchu i pogody


@patrick_baitman: głupie przepisy? Jak najbardziej. Przechodzenie przez puste przejście na czewonym o 3 nad ranem? Nie noszenie maseczki na pustej ulicy?
@GaiusBaltar: natura ludzka. Piesi wchodzą na przejścia z nosem w smartfonie, tirowcy wyprzedzają na 3go, rowerzyści jeżdżą jak debile. Nie zmienisz tego ale możesz przesunąć policjantów na lepsze miejsce
Nie zmienisz tego ale możesz przesunąć policjantów na lepsze miejsce


@Kir91: Cóż. Z mojego punktu widzenia to najlepsze miejsce. Mieszkam od dziecka w Krakowie, nigdy jako pieszy nie miałem kolizji z samochodem, natomiast z rowerzystami wielokrotnie.

Samochód widać, słychać, i generalnie łatwo przewidzieć gdzie będzie. Rowerzysta wyskoczy Ci na czołówkę w tunelu, czy zza przeszkody przejedzie na chodniku, i "jeb". Niby tylko siniak, ale cały czas wolałbym go nie mieć. ¯\_(ツ)_/¯